2726

یه بار یه فیلم ترسناک داشتیم میدیم واقعی بود یعنی یه زیرنویس و ورد هایی داشت عمدا که اونا بیان شما رو تسخیر کنن.فیلمه نصفه بود ادامش رو ندیدیم و اینکه آخرش لامپ خود بخود روشن شد😐

خودت باش دختر ؛ دنیا اصالت را ستایش میکند🧡یه وقتایی خودت رو بغل کن و بگو:خیلی راه سخت و طولانی ای رو اومدی بهت افتخار میکنم...  (:
این فیلم چیه اسمشو خیلی شنیدم یه خلاصه میگی

همون احضار

خودت باش دختر ؛ دنیا اصالت را ستایش میکند🧡یه وقتایی خودت رو بغل کن و بگو:خیلی راه سخت و طولانی ای رو اومدی بهت افتخار میکنم...  (:

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
این فیلم چیه اسمشو خیلی شنیدم یه خلاصه میگی

برااساس واقعیت هستن...یه زن و شوهری هستن راجع به همین مسائل روح و جن  تحقیق و بررسی میکنن..و خانمه هم یه جورایی با روح و جنا ارتباط برقرار میکنه...یه خونه ای قدیمی رو یه خانواده هفت نفره میخرن و ماجراهایی براشون اتفاق میفته...و خانم خونه رو روح خبیثی تخسیر میکنه و وادارش میکنه به بچه هاش صدمه بزنه و ازاین زن و شوهر میخوان کمکمشون کنن...خیلی قشنگه فیلمش

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
کانجورینگ ببین ی دور میرینی از وحشت

😳🙄

مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.  آدمهایی که روح بزرگی دارند... شعور بیشتری دارند وقلب مهربانتری✔                             
مرسی😂😂😂😂

اسی اول جنگیر ۱۹۷۳ رو ببین

جنگیری امیلی رز

از شر شیطان نجاتمان ده

تریفیر All hallows eve شماره ۱ و ۲

خشمگینان

نفر بعدی تو هستی

جن زدگی در کنتیکت

غبرستان حیوانات خانگی

خشمگینان

وحشت در امی تی ویل

اینارو ببین البته فیلم ترسناک وجود نداره اینا همشون تو ژانر وحشتن ولی ترسناک نیستن

مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.  آدمهایی که روح بزرگی دارند... شعور بیشتری دارند وقلب مهربانتری✔                             
مرسی😂😂😂😂

راستی شوم ۱ و ۲ رو یادم رفت

سکوت مرگبار یا مطلق

بدخیم

نزول ۱ و ۲

جعبه پرنده

قطع نکن

راه فراری نیست

اینا معمولین

یه بار یه فیلم ترسناک داشتیم میدیم واقعی بود یعنی یه زیرنویس و ورد هایی داشت عمدا که اونا بیان شما ر ...

هر فیلم ترسناکی بگی من دیدم بیشتر توضیح بده اسمش رو بگم

برااساس واقعیت هستن...یه زن و شوهری هستن راجع به همین مسائل روح و جن  تحقیق و بررسی میکنن..و خا ...

اد و لورن مدیوم بودن واقعیت داشتن ولی نه به صورتی که تو فیلم به تصویر کشیده شده.

کانجورینگ یه فیلم تجاری بود برای کسب درامد بیشتر

😮😮😮😮

زیاد جدی نگیر این برچسبهای بر اساس واقعیت فیلمهارو

اینارو برای شهرت و فروش بیشتر میگن که مردم بکشونن به سینما اد و لورن زن و شوهر مدیوم وجود داشتن ولی نه به صورتی که تو  فیلم نشون میده.

راست میگیا👌👌👌 مرسی

خواهش میکنم گلم

وحشت در امیتی ویل رو ببین بیشتر باعقل جور در میاد به واقعیت نزدیکتره.

جن زدگی در کنتیکت روهم ببین

من از یتیم خوشم اومد

❤️💚💙تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی،تا شب نرود صبح پدیدار نباشد...💚💙❤️کاربر قدیمی ام ولی به علت زدن حرف حق بارها ترکیدم😁🙄زیاد ریپلای نکنین منو، چون عقاید خودمو دارم و ممکنه با۹۰ درصد خانومای اینجا همفکر نباشم،پس بزار هر کی نظرش رو بگه و بره🥰🤗(آقاااااایون بیکار و خاله زنکی که توی نی نی سایت هستن درخواست دوستی ندن)😠😒(((خروج برخی افراد از زندگی شما رحمتی از جانب خداوند است که فقط با گذشت زمان متوجه آن می شوید😜🥰)) راستییییی دخترا از اونی که میگفت نمیتونم بدون تو زندگی کنم چه خبر؟!😂همدیگه رودوس داشتین و به اجبار از هم جدا شدین؟! خدمتتون عرض کنم که یکیتون دروغگوی حرفه ایه!!       عکس پروفایل خودمم قشنگا🎀                  
2706