2410
2404
عنوان

خانوما چیکار کنم شیرم خشک شه

314 بازدید | 22 پست

دیگه بچه ای ندارم که بهش شیر بدم سینه هام پر از شیر شده چیکار کنم خشک بشن

دقیقا روز تولدم پسر خوشگلم بدنیا اومد نه بغلم اومد نه بهش شیر دادم دو روز بعدش پرواز کرد رفت پیش پدرم و خدا😔😭برام دعا کنید خدا ابوالفضلم رو بهم سالم برگردونه🙏لطفا برا اینکه خدا دوباره بهم یه بچه سالم بده صلوات بفرستین♥️

برو دکتر عزیزم دارو میدن

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دو سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 

اصلا پشت گوش ننداز عزیزم و فقط به کامنتها استناد نکن حتما با دکتر مشورت کن از این لینک میتونی سریع مشاوره بگیری

2402
ای وای فکر کنم آمپول داره  برو تزریقاتی بگو بزنن

به جز آمپول چیز دیگع ای نیست آخه سزارینی هستم بخیه هام درد میکنه نمیتونم از جام بلند شم

دقیقا روز تولدم پسر خوشگلم بدنیا اومد نه بغلم اومد نه بهش شیر دادم دو روز بعدش پرواز کرد رفت پیش پدرم و خدا😔😭برام دعا کنید خدا ابوالفضلم رو بهم سالم برگردونه🙏لطفا برا اینکه خدا دوباره بهم یه بچه سالم بده صلوات بفرستین♥️
2381

ان شالله صبرت بیشتر از غمت با‌شه عزیزم، حتما دکتر برو قرص میدن برا خشک شدن شیر تا کیست نشه تو سینت

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان، هی چرخ بزن در دل من، دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضرباان  28 خرداد 1401 دخترکم پا به دنیای عاشقانه من و باباش گذاشت، امیدوارم رفیق های خوبی برای همدیگه باشیم... دعا کنید لایق بهترین  هدیه خدا باشم و بتونم خوب تربیتش کنم... حس شیرین مادری رو برای همه منتظرا آرزو میکنم
چرا عزیزم ؟؟؟ یه مدت ندی خشک نمیشه ؟

امروز فوت شد مشکل تنفس داشت

چک نکن،دستکاری نکن،معاینه نکن که هنوز هم شیر هست یا نه،چند روزی تحمل کن ،خشک میشه

آخه درد دارم شده مثل سنگ

خدا به دلتون صبر بده عزیزم کپسول چرک خشک کن بخور خشک میشه کم کم

چرک خشک کن رو دارم بخاطر بخیه های سزارینم میخورم

آخه درد دارم شده مثل سنگ

يكم با شير دوش دستي بدوش

سوتين بپوش

دستمال رو بذار يخچال خنك بشه از زير سوتين بذار روسينه هات

سعي كن تا حد امكان هم اصلا دست نزني وقتي ديدي خيلي سفته اذيت ميشي بدوش

2407