2703
2553
عنوان

یچیز جالب درباره ناصرالدین شاه

2251 بازدید | 65 پست

اینو یهو خوندم تو ی چنل تلگرام 

ناصرالدین شاه ی ملیجک داشته بهش میگفتن ملیجک دوم

غلام بچه بوده و قدش کوچک بوده و شاه از تبش تب میکرده و از شادی شاد

تازه یکی از دختراشم داده ب این با سپاه خودش و... 

تازه پسره علاوه بر قد کوتاهی شپش داشته و کثیف بوده ولی شاه خیلی مراقبش بوده و دوستش داشته و میگفتن محبت خیلی عجیبی داشته 

میگفتن شاه نمیزاشته حموم کنه تا سرما نخوره و.... 

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 

ملیجک چیه

مرا به خـآنه برگـردانید                                                         ما به دنبال خوشی نیستیم ، تنها میخواهیم قدری کمتر رنج ببریم !!        هَـر کجا مـرز کشیدند، بیا پُـل بزنیم ✨🤍👥                                                                                خواستم آسمان باشم ، مُـنجی شهر نیمه جان باشم ؛ آشیـان پرندگان باشم ، با همین دست خالی و سردم :))              لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید❤️.                               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه شاه عاقلی داشتیم ...

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً
2456
2714
نمیذاشته حموم کنه چون می‌ترسیده سرما بخوره 🤣🤣 جررر

سالی یبار یادوبار میرفته حموم اونم ب شرط سرما نخوردن 

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 

حالا من ی چیزی خوندم اینکه ناصرالدین شاه یکم گرایش داشته ب مردا واسه همین اون زمان تو کاخش زنا سیبیل میکشیدن اگه دیده باشی عکساشو ک سیبیل دارن اینارو میکشیدن با سرمه و وسط ابرو و اینکه زنای حرمسرا فقط اینجوری بودن بیرون کسی اینکارارو نمیکرده ما بیشتر عکسای زنای حرمسرارو میبینیم واسه همین فکر میکنیم زنا اون شکلی بودن اون دوره در صورتی ک فقط شاه دوست داشته!

2706