2726

تروخدا دعا کنید نفری ۱۰۰ تا اگر براتون زحمت نمیشه بفرستید به نیت خانم فاطمه زهرا برای دختری که همش ۱۳ سالشع و امروز فهمیدیم سرطان داره و حالش خوب نیس و الان بستری 

ازتون خواهش میکنم خواهش میکنم به نیت شفا نفری ۱۰۰ تا صلوات یا هرچقدر که تونستین بفرستین😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

100تا میفرستم انشاا....شفاو حاجت روایی شما

عکس پروفایل خودمم،لطفا کپی نکن گل  .       .   ★🌙   .  •  °      •        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
ممنونم از لطفتون دعا هم فراموش نکنین🌹😭

اسم این دختر گل چیه?! اسمشو بذارید نمازشب خون ها دعاش کنن انشاا...خوب میشه توکلت به خدا باشه استارتر

عکس پروفایل خودمم،لطفا کپی نکن گل  .       .   ★🌙   .  •  °      •        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
اسم این دختر گل چیه?! اسمشو بذارید نمازشب خون ها دعاش کنن انشاا...خوب میشه توکلت به خدا باشه استارتر

اسمش غزل هست

انشالله چشم و دلمون فقط به معجزه خدا هست😭😭😭😭

خیلی دعا کنید 

۱۶ روز هست که سرطان داره ولی ما تازه امروز با آزمایش خون متوجه شدیم دکترا گفتن حالش وخیمه 

فکر میکردیم سرماخوردگی که یکم بچه بیحاله ولی انگار خواست خدا بود که امروز ازمایش داد تا زودتر درمانی شروع کنیم

ممنون میشم به دوروبریاتون بسپرید که براش صلوات بفرستن و دعا کنن همش ۱۳ سالشه😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

اسمش غزل هست انشالله چشم و دلمون فقط به معجزه خدا هست😭😭😭😭 خیلی دعا کنید  ۱۶ روز هست که س ...

حتما حتما خوب میشه شک نکن،یروز میای و تاپیک شفا و خوب شدنشو میزنی مطمﺋن باش ماهم اگر خدا قابل بدونه دعامیکنیم برای خوب شدن این طفل معصوم...

2706