2726

سلام از اول صبح بشدت سرذرد دارم، خیلی میترسم دلرو بخورم، راهی بجز دارو کسی بلده، اینم بگم سرما خوردم، فقط آب جوش با آب لیموی تازه و کمی زنجبیل و یه کمی عسل میخورم مدام

ما چرا به خدا توکل نکنیم؟ آیا خدا برای بنده کافی نیست؟ قبل از انجام هر کاری به این فکر کنیم که خداوند شاهد و ناظر بر اعمال ماست و در پیشگاه خداوندیم ....خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ور نه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بشدت از دارو میترسم، با هزار زحمت باردار شدم ، خیلی استرس دارم ، حاضرم بمیرم ولی هیچ داروی شیمیایی نخورم

ما چرا به خدا توکل نکنیم؟ آیا خدا برای بنده کافی نیست؟ قبل از انجام هر کاری به این فکر کنیم که خداوند شاهد و ناظر بر اعمال ماست و در پیشگاه خداوندیم ....خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ور نه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

منم هفته قبل حال تو رو داشتم 

شبا قبل خواب با صبحا غرغر نمک کن با ی سرنگ اب نمک چندتا قطره بریز تو بینیت آب نمکت خیلی غلیظو شور نباشه ی کم نمک بیشتر نریز. بادام درختی پودر کن با آب جوش سعی کن داغ بخوری 

عسل خیلی نخور همون آب‌جوش و آبلیمو تنها بخور شلغم زیاد بخور سوپ زیاد بخور غذا های سرخی و خشک نخور آبم تا میتونی بخور

بعدم استامینوفن با قرص سرما خوردگی بزرگسالان با دیفن هیدرامین ساده (کمپاند نباشه) بخور 

دیدی حالت بهتر نشد اگه فشار نداری سرم نمکی بزن بعد بگو   داخل سرمت ویتامین‌ Cو استامينوفن بزنن 

چیزی ک دکترم بهم گفت

دوستان گلم از راهنمایی همتون ممنونم 

یادم رفت بگم بوهای نامطبوع را از دورم از بین میبرم مثل بوی تند غذا و ...
صداها را در حداقل خودش توی خونه ، میگذارم
چراغ را خاموش میکنم
یک مبتکا تقریباً بلند زیر سرم میگذارم و دراز میکشم
نور گوشی و نور تلویزیون و ... را هم ازش دور میشوم
آب همه خوبه (برخی از سردردها به خاطر کم آبی بدنه)