2737
2734
عنوان

هرکی ک یبارم زایمان کرده بیاد😁

4653 بازدید | 226 پست

سلام زایمانتون طبیعی بود یا سزارین؟ 

توروخدا بدون اینکه اغراق کنین بگین دردش قابل تحمله یا ن😔مثلا طبیعی چندساعت طول میکشه دنیا بیاد و دردای شدیدش چطوریه! 

علائم اولیه زایمان چیه ک بدونیم یهو هپلی هپو نریم بیمارستان

درد شروع شه وقت هست برم دوش بگیرم شیو کنم، موهامو خشک کنم؟؟  وای خدایا چقد نگرانمو گریه دارم این روزا خودت یکاری کن سزارین اورژانسی شم

از طرفیم میگم خدایا کر نباشه لال نباشه قیچ نباشه لب شکری نباشه وااااای حسابی خل شدم با اینکه همه غربالگریو سونوهام خوب بود ولی این اواخر اشتباهی قرص هیدروکسی زین خوردم😭😭😭 خدایا سالم بیارش بغلم لطفا کاش بجز سزارینو طبیعی راه دیگه ای هم بود🥴

ببخشید طولانی  شد🌷

دهه هشتادی😁هزاران بار ترکیده🥴خدایا خودت هوامونو داشته باش♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

من طبیعی بود ولی ماما همراه داشتم ساعت۷ونیم صبح دردم گرفت ساعت۱۱ونیم دنیا اومد ولی آخرا دردش وحشتنااااااک بود هرچی بگم کم گفتم ...ولی این دفعه میرم زایمان طبیعی بدون درد 

ولی اتاقم چند نفر سزارین بودن اونا بعد عمل بشدت درد داشتن من هیچم نبود

همچون تولد کودکی در هواپیمای در حال سقوط، ما در پایان آغاز شدیم...

آره قابل تحمله این همه آدم بچه دنیاآوردن من بدون درد رفتم دوساعت درد قایل تحمل وآروم سه شاعت شدید ولی شدیدشدیدشم‌ ازاونی که بمن میگفتن کمتربود

پسرگلم ازوقتی اومدی مامانی هرروز بهاره💙

سزارین. اولی خیلی درد داشت. دومی راحت تر بود

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2706