2737
2734
سلام.دختر خاله من که برای سومین بار بارداره و میخواست پسر داشته باشه ولی به خواست خدا سومین بچش هم دختر شده و حالا دکترش بهش گفته که دیگه نباید بیشتر از 3 بار سزارین بشه و نباید باز باردار بشه حالا میخواست بدونه که امکان نداره چون دو بار سزارین شده این بچش رو طبیعی بدنیا بیاره؟یا واقعا نمیشه بیشتر از سه بار سزارین بشه/تا حالا چیزی در این مورد شنیدید یا دیدید؟ ممنون
برای دنیا تو شاید فقط یک نفر باشی ولی برای یک نفر شاید اندازه یه دنیا ارزش داشته باشی...
هیچ دکتری بعد از 2 بار سزارین این کارو نمیکنه
اگه 1 بار سز کرده بود بودن دکترایی که این کارو میکردن
مثله دکتر ترکستانی و ظفرقندی
گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
این دوتا دکتر بعد از 4 سال از سزارین طبیعی میارن ولی بعد از 1 دونه سزارین
گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ملودی جان این دو تا دکتری که گفتی تهرانن؟ حالا میشه بگم بره یه بار پیششون ویزیت بشه
برای دنیا تو شاید فقط یک نفر باشی ولی برای یک نفر شاید اندازه یه دنیا ارزش داشته باشی...
2728
من بعد یه سزاریونو میدونم میشه همینجا تو نی نی سایت خیلی ها این کارو کردن ولی بعد از دو تا رو نمیدونم اگه تهرانی ظاهرا دکتری به اسم ترکستانی زایمان طبیعیه بعد از سزارینو قبول میکنه
مامانا لطفا برای سلامتی نی نی هامون و برآورده شدن حاجاتمون صلوات***اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمدو عجل فرجهم***
آدرسی ، تلفنی چیزی از این دکترا دارید بهم بدید؟ دختر خالم قزوینه ،من باید کاراشو هماهنگ کنم تا بهش بگم بیاد تهران
2738
بله به خاطر همینم من دارم بررسی میکنم تا یه دکتر براش پیدا کنم تا براش وقت بگیرم.اخه طفلکی مادر شوهرش از همین الان شروع کرده یه زمزمه هایی سر میده
2706