2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پسرم  ۴ماهشه ۲ماه اگزما داره و خارش صورت دکتر بهش سیتریزین و مومتازون داده من نزدم اصلا ولی بچم ...

پسر منم دوماهگی اگزما پوستی شد

نه شربت نخورد

ولی دو تا پماد کورتونی براش دکتر نوشت

به محض استفاده مثل آب روی آتیش

چون سه سال گذشته اسم پماد ها یادم نیست

2728
پسر من شش ماهشه و بخاطر سرماخوردگیش دکتر ستیریزین تجویز کرد منم یه هفته مرتب دادم بهش ,چرا نباید ستی ...

نه به بچه زیر ۶ماه  تو نت نوشته بود ندین  بچه شما  ۶ماهش  شده پس ایراد نداره 

براش کرم ثمین ۵ درصد بگیر  اگه کیفیتش مثل چندسال قبل باشه عالیه

کرم اوسرین  سالویتو گرفتم همیشه باید باهاش پاشو مرطوب نگه دادم  ۱ماه پیش خریدم ۷۰ تومن این ماه خریدم ۱۵۹ تومن اوف 

سلام 

پسر من اگزما داشت مثل پسر شما دکتر بهش کرم ثمین و بتامتازون داد ترکیبی بزنم صورتش واقعا معجزه کرد الان یک سال و نیمشه و هنوزم اگه نزنم واسش کل صورتش دونه میزنه و خارش داره و از 7 ماهگی من بهش سیتریزین میدم پسر من خیلیی شدید بود اگزماش از بدو تولد داشت 

پسر منم دوماهگی اگزما پوستی شد نه شربت نخورد ولی دو تا پماد کورتونی براش دکتر نوشت به محض استفاده ...

عزیزم  چند روز از پمادها استفاده کردین ؟بعد از استفاده دیگه اصلا اگزماهاش بر نگشت ؟

پمادها رو باهم‌قاطی میکردین‌؟

اسم پمادها کلوتریمازول و هیدروکورتیزون‌نبود 

یا بتامتازون یا مومتازون 

سلام  پسر من اگزما داشت مثل پسر شما دکتر بهش کرم ثمین و بتامتازون داد ترکیبی بزنم صورتش واقعا ...

خوب عزیزم من دیشب در مورد خطرات استفاده مداوم پمادهای کورتونی خوندم اصلا خوابم نمیبرد تا امشب  به صورت انلاین با دکتر مریم حجیلو راد فوق تخصص الرژی اطفال و بالینی حرف زدم ایشون گفتن باید بیارین ت تست الرژی ازش بگیرم ولی من شهرستانم نمیتونم برم  گفتن مومتازون استفاده کن به مدت ۳ روز و اگه خارش داره سبتریزین بده بخوره دقیقا همون حرف پسر خالم  رو زد ولی باز کلی  سوال به صو ت متنی پرسیدم که تا الان جوابما نداده

سلام  پسر من اگزما داشت مثل پسر شما دکتر بهش کرم ثمین و بتامتازون داد ترکیبی بزنم صورتش واقعا ...

عزیزم  انشالله رشد بچتون که خوب بوده ؟و شما چند روز یک بار بهش این‌پمادا رو میزنین ؟

خوب عزیزم من دیشب در مورد خطرات استفاده مداوم پمادهای کورتونی خوندم اصلا خوابم نمیبرد تا امشب   ...

خب من اگه واسه یکم نزنم واقعا اذیت میشه شماهم که دوتا دکتر یه حرفو زدن حتما یه چیزی میدونن ک میگن انقد نیاز نیس حساس باشی

2706