2726
عنوان

لطفا واسم دعا کنید

10637 بازدید | 58 پست

درمورد تاپیک قبلم ....ازتون خواهش میکنم واسم دعا کنید ارامش داشته باشم قلبم انقد اشوب نباشه بتونم اروم باشم ،دعا کنید واسم که همه چیز درست بشه و شوهرم از خر شیطون بیاد پایین😔🤲💫

دختر خوب ب شوهرت بگو دنبال بهانه نباش اگه مخالف بودی وقتی بازار بودیم بهم زنگ زدی گفتم میرم کافه میتونسی بگی نرو خودت چیزی نگفتی منم فک کردم راضی ای  پ نقشه کشیدی برم بعد بیای بگی مهریه ببخش الانم دنبال بهانه ای  

بعدشم نترس نیاد هنو سنی نداری ولی میاد باغلط کردن هم میاد فقط توام بی محلی کن بچگونه رفتار نکن التماس نکن تورو ب خدا درسته توام اشتبا کردی ک رفتی ولی معذرت خواهی کردی اما شوهرت میتونس بگه نرو وقتی بهش گفتی میری کافه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تا وقتی آروم نشده عکس‌العمل نشون نده با جر وبحث فقط روتون به روی هم باز میشه وهر سری حرفی بشه سرزنشت میکنه وبه خودش حق میده اشتباهتو قبول کن و جوری رفتار کن که بفهمه ناراحتی

جسارت داشته باش وجوری که دوست داری زندگی کن..

اسی بشین سوره نسا بخون به نیت اشتی وارامش خودت وهمسرت 

منم برات ایت الکرسی میخونم  

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔

مشکل شما یه راه حل داره...

صبوری صبوری صبوری

گذر زمان خیلی چیزها رو خود به خود حل می کنه

اشکال شما جوان ها اینه که سریع می خواهید به نتیجه برسید

اجازه بده همسرت کمی بی شما بودن رو تجربه کنه

اجازه بده دل تنگ بشه

عشق ، بزرگترین متخصص زیباییه !!!                              هیچ آرایشی ، شخصیت زشت را نمی پوشاند !!!

مهریتو نبخشی هاااا.مطمن باش بخشش همانا بی ارزش و بی اهمیت شدن همانا تو هردعوایی بهت میگه تو همونی بودی ک میرفتی کافه مهریه هم نداری میتونی بری خوش اومدی

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد! تا کارما زنگ خونَتو نزنه به خودت نمیای! تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیکنه! تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم سخته! تا از دستت نره ارزشش رو نمیفهمی! تا دوستاتو نشناسی دو دستی به خانوادت نمیچسبی! ما آدمای نرسیدن یا نفهمیدن و درک نکردن نیستیم! فقط مشکل اینه که دیر به خودمون میایم. مهم نیست چند سالته؛ اگه اینارو درک کردی تو این زندِگیو بُردی.

خدا به حق قران بهتون ارامش بده  

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

این داره تحدیدت میکنه یا ی چیزی زیرسرش هست چون گفتی هم ی مدت ن بیرون میبرتت ن میبرتت مسافرت ی کاسه ای زیرنیم کاسشه خودش اوردت خونه بابات خودشم بیاددنبالت..اصلانترس و اهمیت نده منت کش

2706