2733
2734
عنوان

س دونگ س دونگ ماشین

64 بازدید | 4 پست

تازه قرار دا  نوشتیم 

من ۴۰ تومن طلامو فروختم شوهرم ۴۵ تومن وام

از اول س دونگ قرارمون بود 

الان تازه ب مرد گفتمب شوهرگ گفتچرا س د نگ برو همشو بزن بنام زنگاونم ناراحت شد 

بامن حرف نزد دیگ 😐😐😐

برای فرزندی ک ندارم ..من بدون دیدن و داشتن تو روزها و شبها انتظار مادری کرده ام ..من با هر قرص . هردعا.هرامپول.و هر روزامید برایت لالایی خونده ام دلبندم . من مادری هستم که ندارمت ....مادری که دردهای بسیار و درمان های دردناک ب تن خوو داده ام برای ی لحضه اغوش تو.برای داشتنت..تو باشی همه دردها اسون میشود جان مادر ...دلنوشته من مادر برای فرزندی ک ندارمش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی غلط غلوط بود یبار دیگه میگی

میگم من طلامو فروختم شوهرم ۴۵ تونن وامگرفت قرار شد نصف نصف بزنیم بنام الان امدوز قراردادد ب فروشنده گفتم سند میشه نصف زد  شوهرمن اراحت شد بامن حرف نزد😐😐😐

برای فرزندی ک ندارم ..من بدون دیدن و داشتن تو روزها و شبها انتظار مادری کرده ام ..من با هر قرص . هردعا.هرامپول.و هر روزامید برایت لالایی خونده ام دلبندم . من مادری هستم که ندارمت ....مادری که دردهای بسیار و درمان های دردناک ب تن خوو داده ام برای ی لحضه اغوش تو.برای داشتنت..تو باشی همه دردها اسون میشود جان مادر ...دلنوشته من مادر برای فرزندی ک ندارمش
2728
میگم من طلامو فروختم شوهرم ۴۵ تونن وامگرفت قرار شد نصف نصف بزنیم بنام الان امدوز قراردادد ب فروشنده ...

اهان ولش کن 

بزار قهر باشه وقتی قرارتون از اول همین بوده باید پای حرفش وایسته