2733
2734
عنوان

میشه لطفا بیاید توی تاپیکم

3793 بازدید | 9 پست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/9768856/%d8%af%db%8c%d8%b1%d9%88%d8%b2-%d8%a8%d8%a7-%d8%af%d8%ae%d8%aa%d8%b1-%d8%ae%d8%a7%d9%84%d9%85-%d8%b1%d9%81%d8%aa%d9%85-%da%a9%d8%a7%d9%81%d9%87-%d9%82%d9%84%db%8c%d9%88%d9%86-%da%a9%d8%b4%db%8c%d8%af%d9%85-%d8%b4%d9%88%d9%87%d8%b1%d9%85-%d8%a7%d9%88%d9%85%d8%af

با شوهرت با آرامش حرف بزن و بهش توضیح بده 

اصلا مهریه اتو نبخش که بعدا سر هر چیز کوچیکی بخواد بابت نداشتن مهریه ات تهدیدت کنه 

شوهرت حتما تعقیبت کرده و فهمیده که کجا هستی و اومده پیشت 

"قشنگ حالیمه دوروبَرم چی میگذره..."ولی هرچیزی لایق توجه مَن نیست...💚🌱

من چند صفحه از تاپیکت رو خوندم فقط می خواستم تاکید کنم مهریه ات رو نبخش شوهرت این رو بهونه کرده - مادرت راست می گه یه مقدار صبور باش اگر واقعا دوست داشته باشه خودش پیشقدم می شه برای صحبت کردن و حل مشکل

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین شوهرت انگار از قبل نقشه مهریتو کشیده 

تو تاپیک قبل گفتی دعوامون شد گفتی مهریمو بده...

نکنه با حرفاش مختو بزنه بری مهرتو ببخشی!

مهریه هیچ ربطی به عشق نداره

بگو اگه راس میگی تو ۲۰ تا بذار روش بشه صدتا؛ تا ثابت کنی عاشقمی

مهریتو ببخشی هیچ تضمینی نیس که برگردی سر زندگیت

راحت ۳ سوت طلاقتو میده

گوش خر کوتاه کردی اسب شد آیا مگر؛ جان من ذاتیست بعضی ویژگی 

من همینجا جوابتو میدم

عزیزم شما واقعا تو سن کم ازدواج کردی و باید راهای زیادی بری تا بتونی زندگیتو مدیریت کنی ـ

عزیزم اتفاقا این دفه چون تقصیر شما بوده 

باید زنگ بزنی به شوهرت و معذرت خواهی کنی و بگی خیلی زسته که الان  خونه مادرتی بجای خونه خودت و بهش بگو بحث بین خودمون رو نباید کسی بفهمه 

اگه اینطوری باشه زندگیتون دووم نمیاره

هر دو کم سنید پس باید کمتر از این شیرین کاریا انجام بدید تا بتونید زندگی کنید و روتون روی هم باز نشه 

عزیزم به هیچ عنوان مهریت نبخش. محکم وایسا. از هیچی نترس.. اون داره میگه مهریه را ببخش تا هر وقت دلش خواست راحت طلاقت بده..... طلاق با مهریه خیلی بهتر از طلاق بی مهریه اس. محکم وایسا قوی باش. زنگش نزن محلش نده تا خودش بیاد...... از مهریت کوتاه نیا. محکم وایسا تا بفهمه نباید ازمهریه حرفی بزنه. تا زمانی که زنگ بزنی بهش اون هی برات بیشتر قیافه میگیره

شوهرت داره زرنگ بازی در میاره...یک مدت محلش نده ادم میشه...چه ربطی به مهریه داره!!! بگو اگه مردشی طلاق بده و مهریه ام را هم تمام و کمال می خوام...اون وقت ببین چجوری مثله موش میره تو هفت تا سوراخ قائم میشه....میاد به غلط کردن مفته...میاد به دست و پات میفته....این بهونشه خامش نشو....عجب کلاشیه!!! که میگه بیا مهریت را ببخش!!!بهش بگو من مهریه ام را میزارم اجرا چرا ببخشم!!! 

2738

واقعا با اين مرد ميخواي ادامه بدي!!!؟تازه ميترسي طلاقت بده؟؟؟نميتونم دركت كنم بخدا🤦🏼‍♀️خوبه مادرتم پشتته 

يجوري تو سر خور كردي خودتو 

ببين بذار من اخرشو بهت بگم البته اگه به التماس نيوفتي و پرو ترش نكني

هزاري هم حرف طلاق بزنه نميتونه چون اهي در بساط نداره م مهريتو بده و در كل اونه ك بايد منت تو رو بكشه الان انقدر تو سري خوري  بعد ها بگي بالا چشمت ابروعه ميگه طلاقت ميدم چون ميدونه به التماسش ميوفتي 

از من به تو نصيحت بذار هيچ خبري ازت نداشته باشه يك هفته ديدي خبري ازش نشد پيام بده بگو همون بهتر جدا بشيم همچين به پات بيوفته

ميشه براي  باباي نازنينم ي حمد بخوني 🌹خيلي زود بود براي رفتنت پدرم😔😭