2726

خییییییلی نذر کردم خیلییییی چرا بنظرتون هنوز مشکلم حل نشده؟

صلوات به نيت تعجيل در فرج آقا امام زمان عج الله 

در مورد بخش دوم سوالت اگه فهمیدی بمنم بگو .. چون یه خواسته ای دارم و خیلی ها رو واسطه قرار دادم ولی هنوز خبری نیست😔

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در مورد بخش دوم سوالت اگه فهمیدی بمنم بگو .. چون یه خواسته ای دارم و خیلی ها رو واسطه قرار دادم ولی ...

حاجتت چیه

2728
حاجتت چیه

فروش خونه نیمه کارمون ... شما چی؟

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

استغفاری که با ترک گناه همراه باشه مورد قبوله 

نگاه کن به خودت ببین کودوم گناهارو هنوز داری انجام میدی 

چون گناه مانع استجابت دعا میشه 

اگرم که تمام تلاشتو میکنی برای ترک کردن گناهات و هنوز نتیجه نگرفتی پس صبر کن حتما موقعش نشده حتما به موقع خدا جوابتو میده 

فقط تنها کاری که میتونی بکنی اینه که بیشتر حواست به کارات و رفتارات باشه تا میتونی سعی کن گناهایی که میکردی حتی چیزای کوچیکی که شاید به نظر همه مسخره بیادو ترک کنی .و مهمتر از اینا سعی کن اون گناهیو ترک کنی که ترک کردنش خیلی برات سخته یعنی اگر اون کارو انجام ندی خیلی بهت فشار میاد اما بخاطر رضای خدا ترکش کن تا خدا هم سختی هارو برات اسون کنه. 

تجربه شخصیم بود.

استغفاری که با ترک گناه همراه باشه مورد قبوله  نگاه کن به خودت ببین کودوم گناهارو هنوز داری ان ...

سعی کردم خیلی گناهارو کنار بزارم 

خیلی ممنونم 

چون شاید به صلاحمون نیس 😔

ولی خب خودش میتونه عوض کنه و به صلاحمون کنه🥲

انشالله خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه یدونه براشون صلوات بفرستین🙃منم منتطر بودم خدا بهم یه تو دلی داد برا سالم و صالح بودن نی نی منم دعا کنید وصلوات بفرستین 
به علاوه  حرفای دوست عزیزمون پیشوکی💛❤️

هعزیزم من خود حاجتمو میخوام یا بهترش رو 

واسه اون دنیا هم چشم میخونم اما حالم خوب نیست الان بهش نیاز دارم😔

منم یه معاملست فروش زمین😔

ان شاءالله بحق حضرت زهرا مشکلتون تا یه هفته اینده حل میشه 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

هعزیزم من خود حاجتمو میخوام یا بهترش رو  واسه اون دنیا هم چشم میخونم اما حالم خوب نیست الان به ...

ان شاءالله عزیزم به صلاحت باشه حاجتت  

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدِِ وَعَجِّلْ فَرَجَهُم❣️❣️

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدِِ وَعَجِّلْ فَرَجَهُم🌿🌿

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدِِ وَعَجِّلْ فَرَجَهُم💝💝

تویی تنها امیدم یا رب❤
2706