2726

شبا نمیتونه بخوابه از فشار  منم باردارم هی باید پله بیام بالا ببینم حالش خوبه یا نه همش نگرانم خواب ندارم 😭۳روزه نخوابیدم  میترسم برای بچم چیزی شه😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی فشارش بالاست؟؟ چه عروس نازنینی گیرش افتاده واقعا 

اره فشارش خیلی میره بالا  همش باید بافشارسنج فشارشو بگیرم  وقرص بدم بازم نمیاد پایین میترسم اتفاقی بیفته  هیچکس بهش اهمیت نمیده نه پسراش نه دختراش مادرشوهرم که حالش بده مجبورم فردا تنهایی ببرمش دکتر ایشالله خوب شه براش دعا کن دم اذانه عزیزی😓😘

2728
دارو بخوره با تغذیه کنترل کنه  میری بالا پایین چه کاری ازت بر میاد؟

همش باید نصف شب بیدار باشم فشارش بگیرم قرص بدم اخه پیرن نمیدونن قرص وچجوری بندازن مواظب تغذیشم شوهرمم که هیچی حالیش نیس  همش یه گوشس😓

ببین من حالم خیلی بد بود ولی بخاطر شما وارد اکانتم شدم 

من سالها خودمو فدای دیگران کردم آدمای اطرافم هم اصلا قدرنشناس نیستن اما الان میبینم چقدر اشتباه کردم 

شما اولویت فقط و فقط خودت و بچه تو شکمت باید باشه به این حرفا که پیره و ثواب داره و گناه داره و اینا هم اصلا توجه نکن 

گناه رو خودت داری  

همش باید نصف شب بیدار باشم فشارش بگیرم قرص بدم اخه پیرن نمیدونن قرص وچجوری بندازن مواظب تغذیشم شوهرم ...

وسواس به خرج میدی 

ی بار آخر شب قرص فشار بدی که دیگه فشار بالا نمیره 

دیگه بخواب تا صبح زود دوباره بیا چک کن 

ی جلسه هم بذارید نوبتی کنید با بچه ها 

ببین من حالم خیلی بد بود ولی بخاطر شما وارد اکانتم شدم  من سالها خودمو فدای دیگران کردم آدمای ...

هی میگم به خودم درتوانم کمک کنم ولی این دل لامصب نمیزاره زود ی دلم میسوزه بخاطر رضای خدا کمک میکنم وگرنه برام مهم نیس کی قدرمو میدونه یانه فقط اون بالایی بدونه بستمه

هی میگم به خودم درتوانم کمک کنم ولی این دل لامصب نمیزاره زود ی دلم میسوزه بخاطر رضای خدا کمک میکنم و ...

باید رو شخصیت خودت بیشتر کار کنی به نظرم تا اولویت زندگیت فقط خودت بشی 

مهارت های زندگی رو یاد بگیر 

وسواس به خرج میدی  ی بار آخر شب قرص فشار بدی که دیگه فشار بالا نمیره  دیگه بخواب تا صبح ...

نگا نمیکنن  من طبقه پایین هستیم  قرص یدونه نیست که زیاده ساعت به ساعته باید وقتش بدم  شبم نفس تنگی ‌.

..میاد سراغش نمیشه خوابید

اره فشارش خیلی میره بالا  همش باید بافشارسنج فشارشو بگیرم  وقرص بدم بازم نمیاد پایین میترس ...

عزیزم ایشون بدنشون به قرصاشون عادت کرده باید بره دکتر قرصاشو عوض کنن منم مامانم این مدل بود خیلی خیلی بالا میرفت قرصاشو عوض کردن درست شد 

ایشالا خدا شما رو براش نکه داره نی نی تم سلامت به دنیا بیاد