2726
همون لوله های رحمی و اینا. آخه درد و خونریزی تو بارداری خارج رحمی هست ک خونریزی بشه دیگه خیلی خطرناک ...

میدونی تأثیری که استرس بر بدن میذازه چقدره؟ بیخیال ریلکس کن..  نفس عمیق بکش.. 

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما فقط وسواس فکری داری  همین نه حامله ای نه مشکل دیگه ای داری

اخه وسواس فکری ک باعث درد نمیشه اونم دقیقاااا تمام دردای این نوع از بارداری اگه فقد درد کتف و اینا بود میگفتم از اعصابمه ولی درد زیر دل و ناف و لگن و... واقعا شوخی و وسواسی نیس 😥

2728
خب دردو خونریزی با هم یه مشکل جدیه هر خونریزی ک پریود نیس 

گل حامله نیستی اینو کن تو مغزت کاش اینجا بودی به خدا یه نر و ماده میزاشتم تو صورتت که به خودت بیای نکن با خودت اینجوری مرض داری مگه بتا چه کوفیه وقتی حامله نیستی چرا رد دادی 

من نه منم نه من منم😎
بابا حامله نیستی الکی چرا میخوای سونو واژینال بدی عذاب بکشی .سونو واژینال برای ما ک ۳ بچه داریم سخته ...

از عذاب الان‌بیشتره همش دستم رو سمت راست رحممه 😭

از عذاب الان‌بیشتره همش دستم رو سمت راست رحممه 😭

شما باردار نیستی شک نکن

اینقدر استرس بخودت دادی هورمونات قاطی کردن

الکیم نشین گریه و زاری کن

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
اخه وسواس فکری ک باعث درد نمیشه اونم دقیقاااا تمام دردای این نوع از بارداری اگه فقد درد کتف و اینا ب ...

بارداری خارج رحمی سه ماه مهلت نمیده که لوله رو میترکونه 

بارداری معمولی هم تا الان هم بتا بالامیرفت هم تهوع و داستان های دیگه شروع میشد 

دردهات بخاطر کاهش وزن و وضعیت روحی و اضطرابه خواهرمن 

پروژسترون هم زدی که خودش به هم زننده سیکله 

دوسه هفته دست از سرخودت بردار همه چی عادی میشه

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 
شما باردار نیستی شک نکن اینقدر استرس بخودت دادی هورمونات قاطی کردن الکیم نشین گریه و زاری کن

نمیدونم کاش آرامش ب زندگیم برمی‌گشت بخدا بدترین شرایطیه ک آدم میتونه توش گیر بیفته هم بحث جون آدم باشه هم آبروش هم عذاب وجدان اصن یه وضعیه

نمیدونم کاش آرامش ب زندگیم برمی‌گشت بخدا بدترین شرایطیه ک آدم میتونه توش گیر بیفته هم بحث جون آدم با ...

نترس بابا ریلکس باش

الکی داری شلوغش میکنی

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
بارداری خارج رحمی سه ماه مهلت نمیده که لوله رو میترکونه  بارداری معمولی هم تا الان هم بتا بالا ...

کاش آرامشم برگرده هیچ کار غلطی نمیکنم دیگه خدیا خودت کمک کن😭

کاش آرامشم برگرده هیچ کار غلطی نمیکنم دیگه خدیا خودت کمک کن😭

یکم از این موضوعات فاصله بگیر خودتم کمتر سرزنش کن تونت هم هی سرچ نکن اینقدرم زوم نکن روی رنگ ترشح و درد کتف و نمیدونم چی چی یه خرده هم اجیل و کاچی بخور ضعف اعصاب گرفتی قول میدم همه چی درست بشه 

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 
2706