2726
عنوان

دااااارم دیووووهه میشم

286 بازدید | 19 پست

خسته شدم از بس فکرم کردم بقیه درموردم چی فکر میکنن یا چرا اینقدر حرف زدم یا فلانی درموردم چی فکر می‌کنه تورو امام رضا یه راه حل بدید خواب خوراک برام نمونده مشاوری چیزی نیست براش دعا میکنم  به همین اذان قسم

به درک بزار هرکی هر جوری کا میخواد فکر ککه 

وآس هَرکی شّآخی،وآسْ ما بِگو اُولیات بیآد😁😁  اون کسی  که دنبالته رفتگره شهرداریه  ما اشغالا رو تحویل نمیگیریم 👌🏻👌🏻 🌹🌹🌹 تمام دنیام پسرم 🌹🌹کچه کوردم ✌🖕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به درک بزار هرکی هر جوری کا میخواد فکر ککه 

دقیقا همینو همیشه با خودم میگم ولی بازم خود به خود می‌ره فکرم ولی توی دانشگاه خیلی حرف زدم نکنه بگن چقدر  سبکه یا رقصیدم فکر بد کنن درموردم

شما میگید چیکار کنم نجاتم بدید

فقط برو پیش روانشناس بالینی . نشخوار ذهنی داری باید رفتاردرمانی یا شناختی باشه رویکردش 

Gunnen ب معنی خوشحالی بخاطر شادی کسی که دوسش داری ؛یعنی ی نفر رو اونقدر دوسش داشته باشی، اونقدر برات عزیز باشه که با خوشحالیش حال تو خوب بشه!☁️🤍
 دقیقا همینو همیشه با خودم میگم ولی بازم خود به خود می‌ره فکرم ولی توی دانشگاه خیلی حرف زدم نکن ...

به درک بزار فکر کنن  با فکر اونا چی میشه مثلا 

وآس هَرکی شّآخی،وآسْ ما بِگو اُولیات بیآد😁😁  اون کسی  که دنبالته رفتگره شهرداریه  ما اشغالا رو تحویل نمیگیریم 👌🏻👌🏻 🌹🌹🌹 تمام دنیام پسرم 🌹🌹کچه کوردم ✌🖕

اروم باش بابا چیزی نشده ...

هممون ب این درد دچاریم . ک چی گفیم چی نگفتیم .

مذهبیا میگن قران بخون حل میشه اروم میشی ب خودت میای 

غیر مذهبیا میگن خ چیزا 

شما اول فک کن ببین بقیه در حدی هستن ک بخوان تورو قضاوت کنن یا ن 

بعد هم خب بشینن  پشت تو حرف بزنن مگ چی میشه؟؟ 

والا مردم از خداشونه تو چشم بقیه باشن . سخت نگیر تو 

رو خودت کار کن  ارامشتو پیدا کن . 

اول بگو ببینم کسی تو اطرافت هست که هی بهت بگه چرا فلان کارو کردی چرا فلان حرفو زدی یا شنیدم پشتت فلا ...

اره داداشم بهم میگه مامانمم میگه میگن خنده ی الکی نکن تو دانشگاه مثلا منم وقتی زیاد میخندم احساس میکنم کار بدی میکنم

به درک بزار فکر کنن  با فکر اونا چی میشه مثلا

عزیزم اگه فضولی نباشه میشه بپرسم توی امضاتون نوشتین از دست کی نجات پیدا کنی؟

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
عزیزم اگه فضولی نباشه میشه بپرسم توی امضاتون نوشتین از دست کی نجات پیدا کنی؟

شوهرم 

2706