2737
2734

بچم پنج ماهشه امروز اولین روز سرماخوردگیشه بینیاش ی سرهـمخاط سفید میاد بیرون ب حدی کیپ میشه ک نمیتونه شبو بخابه گریه میکنه. سرفه هم کم و بیش داره چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دیگه جونی برا خودم و شوهرم نمونده ۹ شبه نخوابیدم بچه مم خیلی اذیته این چه ویروس کوفتی بود ما رو گرفتار کرد خودمم علایم دارم 

خداوندا پناهم باش،قرارم باش،جهان تاریکی محض است..میترسم..✨کنارم باش✨..
2738
دیگه جونی برا خودم و شوهرم نمونده ۹ شبه نخوابیدم بچه مم خیلی اذیته این چه ویروس کوفتی بود ما رو گرفت ...

ای بابا ایشالله ک زودتر خوب شین ما رفتیم مهمونی بچم از بچه فامیل گرفته

چ قطره ای بدم

فطره استامینوفن پاراکید عزیزم همون که واسه واکسن بهش میدادی،یک سی سی از قطره برای ۸ کیلو وزن هست حالا دیگه نسبت ببند با توجه به وزن بچت

شیاف هم خواستی بذاری یدونه شیاف ۱۲۵ استامینوفن برا ۱۰ کیلو وزن بچس اونم نسبت ببند

پسر منم ۳ ماهشه سرما خورده طفلک سرف شدید میکنه اب ریزش بینی . ولی نزاشتم تب کنه . تند تند تب بر دادم ...

نه بدون اینکه تب کنه نده 

من بچم دوماهشه سرما خورد اومدم یکم گل پنیرک و دوتادونه عناب و یه تکه نبات رو باکمی آب جوشوندم و ازصافی رد کردم و داخل شیشه شیرریختم سه روزبهش دادم خداروشکر اصلا عاجزنشد و خوب شد

اگه هم سرفه میکنه میتونی همه موادو بجز نبات بجوشونی ازصافی رد کنی بعد نباتو ریز کن تویه قابلمه کوچولو بذار روگاز تا داغ بشه وقتی نبات داغت آماده شد جوشونده آماده شده رو بریز روش

بی توقع مهربان باشیم...
2706