2733
2734
عنوان

این تایپکو زدم که ی روزی از روزایی ک نزدیکه بیام..

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 47 پست
آلفا چیه😐

خلاصه بگم : زنی که با اراده و مستقل هستش و حتی بقیه بهش احترام بیشتری هم قائل هستند 

📜کاربر آقام ، هدف: رشد و پرورش تفکرات به سمت انرژی مثبت و ارتقا زندگی در راستای شادی و دیدگاه متفاوت و زیبا ☺️🌹تاپیک هام رو بخون 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دوستم شوخی کردیما یه وقت ناراحت نشی،امیدوارم به هرچیزی که دوس داری برسی چون لیاقتشو داری🌹

انسان آزاد به دنیا میاد هیچ آیینی نمیتونه آزادی رو در بند کنه🖤دوستان مددکار بهزیستی هستم سوالی بود میتونید تو تاپیک تگم کنید در حد توانم کاری از دستم بربیاد درخدمتتون هستم⚘
2738
من نصف عمرم ساعت ۳ تا ۶ صبح واسه خودم تصمیمات بزرگ میگرفتم ۶ میخوابیدم تا ظهر ظهرم بیدار میشدم لش تا ...

🤣آره خب منم اینجور میشم گاهی.ولی این موردو تصمیمم جدیه وخیلی وقته مطالعه میکنم راجع بهش.تاحدودی هم هستم

آلفا یعنی زنی ک از همه لحاظ کامله.عشوه داره.مستقله.اعتمادبه نفس داره.مهربونه.همه چی کامل ولی بتا درو ...

من بتا هستم انگار 

ویژگی خوب نداره بتا؟

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤
🤣آره خب منم اینجور میشم گاهی.ولی این موردو تصمیمم جدیه وخیلی وقته مطالعه میکنم راجع بهش.تاحدودی هم ...

انشاالله همونی بشی که میخوای گلم 

همه چیز شدنیه 😉

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤
2706