2726

بخونمشو به موفقیت خودم افتخارکنم

میخوام ازهمین لحظه از لحاظ ظاهر،اخلاق،طرزفکر،همههههه چیییی بشم ی انسان کامل.همه چیو درست کنم.بشم ی زن آلفا واقعی.خودم واسه خودم کیف کنم.بخدا ک دیگه این دفعه رو محکم سره حرفم میمونم

وای خدایا چقد ذوق دارمممم🤗

شماهم اگه میخواین چیزیو تغییربدین ازهمین لحظه شروع کنید

من سرشارم از انرژی  مثبت🧘‍♀️

من میتونم💪

ساعت۴و۳۱دقیقه ی صبح روزدوشنبه.۷آذر۱۴۰۱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من آلفا هستم 

آلفا بودن واقعا خوبه مخصوصا برای خانما 

متاهل/ کار کسی که به اونی که بهش خیانت شده میگه تحمل کن و تشویقش میکنه به تحمل کردن به مراتب زشت تر از کار کسیه که خیانت میکنه 

زیادی به فکرای ساعت ۴ صبح به بعد اعتماد نکن عشق من😅😂

انسان آزاد به دنیا میاد هیچ آیینی نمیتونه آزادی رو در بند کنه🖤دوستان مددکار بهزیستی هستم سوالی بود میتونید تو تاپیک تگم کنید در حد توانم کاری از دستم بربیاد درخدمتتون هستم⚘

من نصف عمرم ساعت ۳ تا ۶ صبح واسه خودم تصمیمات بزرگ میگرفتم ۶ میخوابیدم تا ظهر ظهرم بیدار میشدم لش تا فردا 

کلا بین ساعت ۳ تا ۶ تو وجود من رویداد های مهم تاریخی رخ میده🤐🤐🤐🤐🤐

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤

الفا چیه بگو شید الان من ی الفا باشم 😄

اینجا خیلی دیدم از شقاق و یبوست میگن نتیجه تجربه دوسالمو میگم انجام بدین روزانه ی قاشق روغن زیتون بریزین رو غذاتون شبا موقع خواب روغن زیتون وکرچک قاطی کنین بریزین تو ناف و جهت عقربه های ساعت ی کم ماساژ بدین اگه بیرون روی گرفتین نزنین دیگه  ی وازلین هم بزارین توی دسشویی موقع دفع بزنین ب پشتتون تا چند ماه تکرار کنین خوب میشین حتما❤

یه استارت فوق العاده ✨

یه تصمیم فوق العاده ✨

یه دختر پر انرژی که قراره آینده ی فوق العاده ای رو بسازه 

یه دختر که انقدی قوی هست  تصمیم های بزرگ میگیره و با شجاعت ثبتش میکنم ✨✨

موقعیت برای توئه دمت گرم 

پر انرژی و قوی شروع کن 

لایق بهترین ها هستی بهترین ها رو برای خودت و اطرافیانت بخواه ✨ 

این دنیا پر از حس خوبه 

پر از چیزای فوق العاده اس 

پر از زیبایی هاست 

پر از حال خوبه 

پر از اتفاق های خوبه 

فقط مثبت فکر کن

مثبت عمل کن 

مثبت ببین 

مثبت گوش کن 

زندگیت سرشار از موهبت الهی و🌈✨✨

📜کاربر آقام ، هدف: رشد و پرورش تفکرات به سمت انرژی مثبت و ارتقا زندگی در راستای شادی و دیدگاه متفاوت و زیبا ☺️🌹تاپیک هام رو بخون 🌹
آلفا چیه😐

زن آلفا زنایی هستن لوند شیطون که قدرت زنانگی بالایی دارن البته علاوه براین زنان مستقلی هستن که به ارزش ذاتی خودشون پی بردن زنانی که خودشون رو وابسته به مردی نمیدونن

ای دریغ از عمر رفته سوز و سودای گذشته
من نصف عمرم ساعت ۳ تا ۶ صبح واسه خودم تصمیمات بزرگ میگرفتم ۶ میخوابیدم تا ظهر ظهرم بیدار میشدم لش تا ...

وای پوکیدم🤣🤣

انسان آزاد به دنیا میاد هیچ آیینی نمیتونه آزادی رو در بند کنه🖤دوستان مددکار بهزیستی هستم سوالی بود میتونید تو تاپیک تگم کنید در حد توانم کاری از دستم بربیاد درخدمتتون هستم⚘
زن آلفا یعنی چی ؟ زن بتا یعنی چی ؟

آلفا یعنی زنی ک از همه لحاظ کامله.عشوه داره.مستقله.اعتمادبه نفس داره.مهربونه.همه چی کامل ولی بتا درونگراس وکمترحرف میزنه و کلی ویژگی های دیگه.ک بعضیاشون خوب نیستن

البته ۶نوع زن داریم ک آلفا و بتا دونوعشه.کاملترینشون آلفاست

2706