2733
2734
عنوان

چقدر پس انداز دارین؟

1063 بازدید | 82 پست

چقدر پول تنها پس انداز دارین؟ و برای چی هست؟

یعنی نگه داشتین باهاش چکار کنین؟!

هی نگین قدم نورسیده مبارک😏😏😏تا حالا بیست بار اومدم تعلیق شدم 😏😏😏

تاپیک مورد علاقم😍😂بگین ببینم چقد پس انداز دارین منم یاد بگیرم 

وقتی از بهترین آدمای زندگیت میرنجی حتی اگه بگی بخشیدمش یه چیزی ته دلت میمونه.. کینه نیس یه جای زخمه یه چیز که نمیزاره اوضاع مثل قبل شه هرچقد هم تلاش کنی خودتو بزنی به اون راه و بگی نه.. بی فایدس یه چیزی این وسط از بین رفته و جای خالیش تا همیشه درد میکنه 💔کینه را از خدایی آموختم که بخاطر یه اشتباه هرگز شیطان را نبحشید🤞
تاپیک مورد علاقم😍😂بگین ببینم چقد پس انداز دارین منم یاد بگیرم 

😅😅😅باید اخر شب تاپیک میزدم الان همه خوابن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😅😅😅باید اخر شب تاپیک میزدم الان همه خوابن

آره واقعا🤣🤦‍♀️حیــــــف😜

وقتی از بهترین آدمای زندگیت میرنجی حتی اگه بگی بخشیدمش یه چیزی ته دلت میمونه.. کینه نیس یه جای زخمه یه چیز که نمیزاره اوضاع مثل قبل شه هرچقد هم تلاش کنی خودتو بزنی به اون راه و بگی نه.. بی فایدس یه چیزی این وسط از بین رفته و جای خالیش تا همیشه درد میکنه 💔کینه را از خدایی آموختم که بخاطر یه اشتباه هرگز شیطان را نبحشید🤞

سلام

هیچی 

خداحافظ

خدایا شکر گزارتم که حاجتمو دادی دوستان عزیزم با دعای خیر شماحضرت عباس و امام حسین حاجتمو دادن انشالله همتون حاجت روا بشید خدایاااااا ممنونتم  اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم          "أَمیرِی حُسَیْنٌ وَ نِعْمَ الاَْمیرُ"
2738
یه وام صد تومنی گرفتم ماهی ۳.۵۰۰ قسطشه. پس انداز حساب میشه؟ برای ماشین گذاشتم

ن همونم خوبه عزیزم

کلا منظورم اینه پول برای چی جمع میکنین

در حال حاضر۶۰۰ خالص 😁😁😁۳میلیون و پونصد داشتم دیروز دادم ظرف 

اینجا خیلی دیدم از شقاق و یبوست میگن نتیجه تجربه دوسالمو میگم انجام بدین روزانه ی قاشق روغن زیتون بریزین رو غذاتون شبا موقع خواب روغن زیتون وکرچک قاطی کنین بریزین تو ناف و جهت عقربه های ساعت ی کم ماساژ بدین اگه بیرون روی گرفتین نزنین دیگه  ی وازلین هم بزارین توی دسشویی موقع دفع بزنین ب پشتتون تا چند ماه تکرار کنین خوب میشین حتما❤
سلام هیچی  خداحافظ

🤭🤭

پول نقد نگه نمیدارم طلا میخرم یا خونه زمین  برای سرمایه بلند مدت برای بچهام جم میکنم  یک ...

چرا پنهونی؟

پول نقد نگه نمیدارم طلا میخرم یا خونه زمین  برای سرمایه بلند مدت برای بچهام جم میکنم  یک ...

شاغلی؟ 

2706