2733
2739
عنوان

ببخشید یه سوال خصوصی 🙈

531 بازدید | 14 پست

🙈بچه ها جسارتا ببخشیدا 

من نمیدونم چرا هرسال تقریبا چندساله وقتی این موقعا میشه و هوا سرد میشه درواقع 

ببخشید گلاب به روتون سوزش ادرار میگیرم 

بعد هربار هم میرم دکتر 🙄یه کوتریموکسازول میدن و میگن هیچی نیس عفونته😐

خو چرا خدایی 

برا شمام پیش میاد یا من فقط این اوضاع داغونو دارم

به شدت هم ببخشید عذر میخوام موقع دفع ادرار و چند دقیقه بعدش سوزش وحشتناکی حس میکنم 🙈

یخورده هم خجالت میکشم انقد دقیق برا دکتر توضیح بدم🤧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

شما هوا که سر میشه کلیه هات و با یه شال یا شکم بند پشمی ببند سرما میزنت اینجور میشی  دود عنبر نسا خوبه واست عسل هم خوبه   بزن به جایی ک سوزش هست و آبم زیاد بخور آب ولرم 

خدایا شکر گزارتم که حاجتمو دادی دوستان عزیزم با دعای خیر شماحضرت عباس و امام حسین حاجتمو دادن انشالله همتون حاجت روا بشید خدایاااااا ممنونتم  اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم          "أَمیرِی حُسَیْنٌ وَ نِعْمَ الاَْمیرُ"
البته اینو مامانم هم میگه چون به شدت طبعم هم سرد هستش🙈

خب مواظب باش وقتی خودتم میدونی چجوریه اوضات من ایندفعه عفونت ادرارگرفتم مردم ازدرد وسوزش البته مال من بخاطرزیادنگهداشتن دسشوییم بود

😐کنارم گذاشتی که تلخم کنی شرابی شدم ناب حسرت بکش😏😎

حتما هفته ای ی بار بشین تو تشت سرکه سیب طبیعی یا جوش شیرین از صدتا دارو وازمایش بهتر ،منم ۴ماه دنبالچم درد میکنه نمیدونم اصلا پیش چ دکتری برم وچی بگم

اینجا خیلی دیدم از شقاق و یبوست میگن نتیجه تجربه دوسالمو میگم انجام بدین روزانه ی قاشق روغن زیتون بریزین رو غذاتون شبا موقع خواب روغن زیتون وکرچک قاطی کنین بریزین تو ناف و جهت عقربه های ساعت ی کم ماساژ بدین اگه بیرون روی گرفتین نزنین دیگه  ی وازلین هم بزارین توی دسشویی موقع دفع بزنین ب پشتتون تا چند ماه تکرار کنین خوب میشین حتما❤

منم اینطوری شدم ، ادرار تو wc کامل نمیاد خیلی اذیت میشم ، بعد چندین دقیقه ک میام بیرون بازم حس بدی دارم و انگار هنوزم تخلیه کامل نشده و میسوزه 😐🤦 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
2706