2737
2734

همین الان

ن باردار نیستم

لطفاً درخواست دوستی ندید،، اگه جواب تاپیکاتونو میدم بدونید از رو خیر خواهیه دیگه هر جور دوست دارید قضاوت کنید من اصراری ندارم ، شنونده باید عاقل باشه، برام دعا کنید مشکلم حل بشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من الان خابم نمیاد و لباسارو شستم و قیمه بار گذاشتم

کدبانو جان♥️

من باردارم ببخشید ببخشید ۵دقیقه ای یه بار میرم سرویس 🤕😭

💓الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد 💓
2738
الهی عزیزم خدا نی نی گلتو حفظ کنه من همه میگن چرا بچه دار نمیشی هنوز یکسال نشده رفتم سرخونه زندگیم

مرسی عزیزم

به سلامتی گلم هروقت خودتون تصمیم گرفتید و میدونید که آمادگیشو دارین اقدام کنید

دهن مردم همیشه بازه   

💓الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد 💓

آره ولی الان نه. 

غروب خوابیدم الان پاشدم کارامو بکنم 

به نام خداوند رنگین کمان🌈                                       این اکانت از تاریخ 26/11/1401 دست منه و همه تاپیکارو گردن میگیرم...                                                                                     
الهی عزیزم خدا نی نی گلتو حفظ کنه من همه میگن چرا بچه دار نمیشی هنوز یکسال نشده رفتم سرخونه زندگیم

شوهرت بیدار نمیشه با سر صدا

خدایا شکر گزارتم که حاجتمو دادی دوستان عزیزم با دعای خیر شماحضرت عباس و امام حسین حاجتمو دادن انشالله همتون حاجت روا بشید خدایاااااا ممنونتم  اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم          "أَمیرِی حُسَیْنٌ وَ نِعْمَ الاَْمیرُ"
اره عزیزم 

نینیت چیه چند ماهت🥰🥰🥰🥰🥰🥰خدادحفظش کنه واست

خدایا شکر گزارتم که حاجتمو دادی دوستان عزیزم با دعای خیر شماحضرت عباس و امام حسین حاجتمو دادن انشالله همتون حاجت روا بشید خدایاااااا ممنونتم  اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم          "أَمیرِی حُسَیْنٌ وَ نِعْمَ الاَْمیرُ"
2706