بچها من الان دارم با خواهرم میرم تهران  قرار برم پیش یه وکیله ک از آشناهاست اگ شد قرداد ببندم ...

چی فهمیدی

22 سالمه اما بر خلاف سن کمم خیلی ناراحتی و مشکلات داشتم و تو زندگیم فهمیدم اگه تو هر کاری اول خدارو در نظر بگیریم و اونو یادمون باشه حتی اگه پایان خوبیم نداشته باشه، آرامش خاطر داریم، تویی ک امضامو میخونی از خدا میخوام ب مراد دلت برسی واسه منم دعا کن💜
همه کسایی که نظر دادین اگه برادر خودتون زنشو طلاق میداد بهش هیچی نمیگفتین؟ من برادرم داره طلاق میگیر ...

خب زنداداشت اگر قصدش کشیدن بود که تحت هیچ شرایطی این چیزا را وا نمیدادو بره!!!حتما میبرد....اما شاید مشکل واقعا چیز مهمی بوده که حاضر شده بچه دوماهه رو ول کنه ولی بره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانوما استارتر اگه گف چی فهمیده  منم بلایکید صلوات میفرستم براتون

من ادمی هستم ک خدا همه جا هوامو داشته😊                   خیلی جاها خدا معجزشو بهم نشون داده😎                               متشکرم از خدا بخاطر فرشته ای ک بهم داده ❤                     متشکرم از خدابخاطر زندگی ک بهم داده❤                                 متشکرم بخاطر تمام اون سختیایی ک کشیدم و قوی شدم و خودش هوامو داشتو نجاتمون داد🙏🙏                         خدایا برای نعمت هایی ک ب من اعطا کردی شکر میکنم     😉❤🙏                                  
عوض کردی بهتر نمیشه بگی همون لحظه داشتن پیام میدادن من فیلم گرفتم معلومه نمیده تو فیلم بگیری باید بگ ...

خب تو گوشی شوهرش عوض کنه تو کوشی خواهرشوهرش ک نمیتونه عوض کنه  اینحوری لو میره فیلم رو باید نیم ساعت بعدش بگیره 

2728
همه کسایی که نظر دادین اگه برادر خودتون زنشو طلاق میداد بهش هیچی نمیگفتین؟ من برادرم داره طلاق میگیر ...

البته ادم همیشه باید طرف حق باشه و حق همیشه با برادر خودمون نیست .

ولی در هر صورت  اینکه ادم با گوشی شوهرش به خواهرشوهرش پیام بده برا مچگیری کار بسیار زشتیه اینکه یه زن طلا داشته باشه و شوهرش بدهکار باشه هم جای سوال داره 

میخوام پیام بدم ولی میترسم الان ک اینجام وقتش نیس

رفتی خونه میختو ک سفت کردی  بعد برای همسر خواهر شوهرت یک خط و نشونی بکش ک حریمتو نگه داره

در اخرم بگو جلوی خانمتو بگیر تا منم رعایت کنم

لطفا مقتدرنشون بده

هر چقد ضعیف نشی گرگای اطرافت بیشتر برق دندونشونو برات نمایش میدن

البته ادم همیشه باید طرف حق باشه و حق همیشه با برادر خودمون نیست . ولی در هر صورت  ...

عزیزم استارتر سه ماه پیش رفتن واسه طلاق شوهرش برش گردونده، قبلش واسه اینکه ‌‌شوهرش میخواسته خونه بخره کلی طلا بهش داده خانواده استارترم پول دادن بهش ولی چیزی ازش ب نام ایشون نزده، خب معلومه بعد دادگاه ک بیاد سر زندگیش اعتماد نمیکنه دوباره طلا بده بش

22 سالمه اما بر خلاف سن کمم خیلی ناراحتی و مشکلات داشتم و تو زندگیم فهمیدم اگه تو هر کاری اول خدارو در نظر بگیریم و اونو یادمون باشه حتی اگه پایان خوبیم نداشته باشه، آرامش خاطر داریم، تویی ک امضامو میخونی از خدا میخوام ب مراد دلت برسی واسه منم دعا کن💜

ببخشید ولی هیچ کس از سر دل خوشی بچش رو ول نمیکنه ،بره ،اونم وقتی همه چی گل و بلبل هست

حرف های زن داداشتون هم شنیدن داره، که چه طور حاضر شده پاره وجودش رو ول کنه

عکس بگیر نگهدار طلاقم نگیر بشین خانومی کن یعنی چی دختر مردم مگ گوجه خیاره نخاستی ببری پس بدی وا محکم ...

گوجه خیارم ادم میگیره میاره میبینه خرابو بدرد نخوره باز خجالت میکشه ببره پس بده، خاک تو سر اونایی ک خیال میکنن مردم بچشونو از سر راه آوردن ک هر جور دلشون میخاد باهش رفتار میکنن، اینارو خدا زده سرتق شدن دیگ ترس ندارن ک خدا سرشون بیاره 

🌺میتونی شیدا صدام کنی عزیزم،میشه برای خونه دار شدن من  وهمه مستاجرا ی صلواتمهمونم کنی🌷🌷

نمیدونم راستش، فقط خدا میدونه کی تو بهم خوردن زندگی بیشتر مقصره.

اسی میگه طلا داشته و پول داشته برا خرید خونه بالاخره اون هم سهمی داره از زندگی. 

من کلا نمیتونم هضم کنم که کادوییکه در خوشی زندگی به همسراشون میدن رو در روز ناراحتی پس بگیرن.... اگر میخواید جدا بشید با احترام جدا بشید. این بازی ها چیه آخه؟ بالاخره یه زمانی که همدیگه رو دوست داشتید، خوش بودید باهم، به احترام همون روزا با احترام از هم جدا شین. زرنگ بازی نداره دیگه.... 

شما هم برادرت با زور و کتک که کادو نخریده بوده برا خانومش، من خودم برادر دارم، دلسوزی شما رو میفهمم. ولی خب مردی که اینجور خرج میکنه، خودش حتما عقلش میرسیده اونموقع دیگه....

یه چیز دیگه هم اینکه به نظرم اگر یک زن خودش دلش بخواد بعضی چیزا رو پس بده خودش مختاره، مثلا حالش از طرف و کادوهاش بهم بخوره 😄😄😄 ولی اگر نخواد پس بده هم نباید زوری بالاسرش باشه

نمیدونم راستش، این نظر منه. 

لطفا برای شاغل شدنم صلوات بفرستین، ممنونممم 🥰🥰🥰🥰

صرف نظر از اینکه بین برادرتون و خانومش چی گذشته، این که شما تک به تک هدایایی که برادرتون به خانومش داده رو آمارشو دارین و با این حرص میگین از داداشم گرفته همین نشون میده حسادتتون رو. برای زنش هدیه گرفته چه ربطی به بقیه داره. هدیه رو کسی پس نمیگیره... بعدم هیچ کس نمیتونه از بیرون بگه چی بین دو نفر گذشته که کار به طلاق رسیده و مقصر تعیین کنه.

اخه عزیزم این خانوم وقتی پاشده اومده سر زندگیش ینی چی؟ینی اومده زندگی کنه.وگرنه بااومدنش که مثلا نفقه و فلانش بیشتر نمیشه لگیم بخاطر اینجور چیزا اومده.ولی شوهرش بخاطر پولو طلا اومده دنبال اسی.اسی هم چه گول خورده چه ساده بوده بالاخره قبول کرده که دوباره بیاد سر زندگیش و از نو شروع کنه.شما باشی زن داداشت برگرده اینجوری میشینی زیر پا داداشت که زنشتو طلاق بده برات مورد بهتر بگیرم؟یا بهش راهو روش نشون میدی باز زندگیش بپاشه؟

اسی اعتماد کرده اومده خونش چه میدونسته براش برنامه چیدن.پس قطعا جواب نارو زدنشونو خدا باید پس بده.

رفتی خونه میختو ک سفت کردی  بعد برای همسر خواهر شوهرت یک خط و نشونی بکش ک حریمتو نگه داره در ا ...

ببین من اینجاشو نفهمیدم که شوهره خاهرشوهره قضیه اش چیه چجوری فهمیده چی شده؟مگه اسی به اون زنگ زده؟

2706