2733
2734
دیشب همینارو ب شوهرم حرفزدنی گفتم  گفتم تو ک میدونی مقصر اونه  اصلا چطور غیرتت قبول کرد ...

رفتی خونه پدرت یا خونه خودتی؟

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
هر وقت خواستی بده ، ولی حتما این کار رو بکن تا بفهمه با چه جونوری زندگی میکنه ، بهش بگو این زنتو جمع ...

ار گفتنش حتما میگم 

هرچند شوهر بی وجودم حرف منو باور نداره چ برس ب اون

تقدیر به خودتون واگذار میکنم...اما یه حرفی هست...مولانا میگه که؟شما پشت سرمن حرف می‌زنید..غیبت میکنید ..ونمیتونید حرفاتون رو به خودم بگید از عاجزی مثل من می ترسید ...اما ازخدا نمی‌ترسید .هر کسی ک از خدا نمیترسه من به خدا میسپارم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید نخونی چون زیاد جواب دادن

اگه خواهرش متاهله با همین عکسا برو پیش شوهرش و مادرشوهرش آبروش ببر

مطمئن باش همین بلا سرش میاد

حتمااااا وکیل بگیر که اینا ازون بی شرفان

ب پدرمادرت بگو هیچ تماسی از طرف خانواده شوهرت جواب ندن.جریان کامل بگو

رووشی بابا مامانت برنامه ضبط صدا نصب کن ک اگه تماسی شد فحشا ضبط شه برا شکایت

مهریه باقی حقوقت چنان اجرا بذار ک همون خواهرش بره لونگ بزنه بده و پول جمع کنه داداشش برا مهریه از زحدون دراره زنیکه هرجایی

2731
شاید نخونی چون زیاد جواب دادن اگه خواهرش متاهله با همین عکسا برو پیش شوهرش و مادرشوهرش آبروش ببر م ...

دقیقا ، باید با آدم سلیطه مثل خودش رفتار کنی

اونجایی که فروغ فرخزاد میگه « نمیدانم چرا تحمل جمعیت را ندارم» باید بگم که ، من هم همینطور فروغ جان ،من هم همینطور.                                                                برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کنید نه به نبض او !                                                             

سلام دوست عزیز با عرض تاسف برای این اتفاف

این مدارک را نگه دارید ،و سر زندگیتون باشید و اصلا هم ترک نکنید 

اگر‌گفت برو خونه بابات برگه بگیرید که خودش نوشته باسه برو خونه بابات یا ازش یواشکی فیلم بگیرید که بر علیه اش در دادگاع استفاده کنید ...

حتی ممکنه کتک بخورید که بنظر من میتونه یک مدرک محکم برای ترک خونه باشه 

اسکرین شات یادمه وکلا میگفتن جرمه ولی حالا بگیرید ازش داشته باشید

سلام دوست عزیز با عرض تاسف برای این اتفاف این مدارک را نگه دارید ،و سر زندگیتون باشید و اصلا هم ترک ...

مرسی 

اون میگ برو ولی اگ تاپیکم کلا خونده باشین خودش نمی‌بره نمیاد درخواست طلاقم بده ک اونجوری باید علاوه بر مهریه نصف اموالش بده بهم

تقدیر به خودتون واگذار میکنم...اما یه حرفی هست...مولانا میگه که؟شما پشت سرمن حرف می‌زنید..غیبت میکنید ..ونمیتونید حرفاتون رو به خودم بگید از عاجزی مثل من می ترسید ...اما ازخدا نمی‌ترسید .هر کسی ک از خدا نمیترسه من به خدا میسپارم....
2738

بچها من الان دارم با خواهرم میرم تهران 

قرار برم پیش یه وکیله ک از آشناهاست اگ شد قرداد ببندم تموم کنم 

امروز یچیزای فهمیدم ک واقعا بهم ریختم 

اون حرفای خواهرشوهر و اساش پیشش هیچه

چی شد حالا این همه ، همه گفتن نرو ، بمون خونت ، آخر هم رفتی

مجبور بودم باید می اومدم وکیل میگرفتم اونجا بپا دارم

همه کسایی که نظر دادین اگه برادر خودتون زنشو طلاق میداد بهش هیچی نمیگفتین؟ من برادرم داره طلاق میگیره و نزدیک ۳۰۰ میلیون طلا که همه رو برادرم گرفته برای خانومش و گوشی اپل و اپل واچ و بهترین زندگی ، با هر بهونه ای از برادرم پول گرفت و جمع کرد واسه خودش و بچه دو ماهشو ول کرد رفت اونم ۳ بار ماهم به برادرمون دقیقا گفتیم طلاها و گوشی و اپل واچ رو بگیر و بعد بزار بره اما نفقه و مهریه رو دادگاه هرچی بگه همون کارو بکن یه مقدار هم طلا خود عروسمون داشت که اونارو کامل دادیم بهش .وقتی دارن جدا میشن چرا باید برادر من ضرر کنه قطعا هرکسی هم بود به نفع برادرش حرف میزد ، چون خیلی اذیت کرد خیلییییییی برادرمو آزار داد .ما نه هیولا هستیم نه دیو دو سر فقط به نفع برادرمون حرف زدیم هرکسی هم باشه به نفع برادر خودش حرف میزنه 

2706