2410
2553

اسی عصر تاپیک تو رو شوهرم داشت میخوند بهت میخندید😶

میگفت خیلی ساده ست نمیدونه ما مردا چه حیوونایی میشیم وقتی بخوایم یه کاریو انجام بدیم(البته بلا نسبت)🤦‍♀️ 

میخواستم پیام بذارم بهت بگم نظر یه مرد راجع به این چیزایی که تعریف کردی چیه که دیدم خیلیا بهت گفتن به هیچ وجه نرو بیرونت میکنه زنگ بزن به پلیس اما کار خودتو کردی البته من توی شرایط تو نبودم بدونم چجوری بوده که فرار رو بر قرار ترجیح دادی واسه همین چیزی نگفتم چون گوش نمیدادی اما دلم میسوزه واسه زندگیت که اینحوری روی هوا مونده از اینکه حقت رو هنوز نگرفتی الان نباید عقب بکشی 

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما اگر برادرت اعصابش خورد شه به حد طلاق برسه با شما مشورت کنه جوابشو‌نمیدین؟؟؟ ایشون اول خودش گفته ...

عریزم شما هیجی از زندگی من نمیدونی داداشت اگ زنشو دوست داشت باش تو دلت میاد بزور راضیش کنی طلاق بده

تقدیر به خودتون واگذار میکنم...اما یه حرفی هست...مولانا میگه که؟شما پشت سرمن حرف می‌زنید..غیبت میکنید ..ونمیتونید حرفاتون رو به خودم بگید از عاجزی مثل من می ترسید ...اما ازخدا نمی‌ترسید .هر کسی ک از خدا نمیترسه من به خدا میسپارم....
از قدیم گفتن خواهرشوهر یعنی خونه خراب کن و حروم زاده

نگو اینجوری عزیزم

شما خودت خواهر شوهر نیستی یا نخاهی شد؟

من خودم خواهرشوهرهستم ولی بخاطر داداشم خیلی زیاااااد احترام خانمشو داریم

خودمم ۵تا خواهرشوهردارم.

نمیگم باهاشون مشکلی پیش نمیاد ولی خانواده خوبی هستن و خواهرشوهرام جز یکیشون بقیه خوبن.

حتی اون یکی که خیلی اذیتم میکنه و اشکم رو درمیاره حق ندارم بهش بگم حروم زاده.

حروم زاده حرف درستی نیست

2456
اگه نبود که زندگی این خانوم به اینجا نمی‌کشید خواهرشوهر  عوضی باشه مصیبتیه،من خودم یکیشو دارم ...

امان از ادم سلیطه و خانه خراب کن😔

هر حرفی قدیمیا زدن الزاما درست نیست

و حتما هم برا همه صادق نیست

همه ی خواهر شوهرا خانه خراب کن و ... نیستن.

حداقل من شخصا در  اطرافیانم نداشتم شکر خدا.

نه عمه هام نه خاله و مادرم  .نه خواهر شوهر های خودم و...

حالا چند تا خانم که اینجوری باشن و از قضا به پست شما و این دوستمون خوردن ...باعث نمیشه شما همه خواهر شوهر ها رو حرامزاده خطاب کنی .

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س)  خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ
شما اگر برادرت اعصابش خورد شه به حد طلاق برسه با شما مشورت کنه جوابشو‌نمیدین؟؟؟ ایشون اول خودش گفته ...

اولا که مهریه حقه زنه دوما که حقشه سوما که حقشه‌.بعدم زن الکی نمیره مهریه بذاره اجرا یه ماشین بوده و یه خونه که نصف پولشم خوده این خانوم داده.حالا ببین چیکارش کردن که رفته بعدم با دروغ و نقشه برگردوندنش که توقیف اموال مهلتش تموم شه چهارتا تیکه طلاشم بگیرن بیرونش کنن.از کدوم سیاره اومدین که این مدلی نظر میدین؟؟بعدم نخیر داداشمون بخواد خانومشو طلاق بده  که ان شاء الله همیشه زندگیشون روبه راه باشه و خوشبخت باشن و این حرفا ازشون دور باشه نه نمیگیم بیرونش کن فحش بده به باباش زنگ بزن  نذار چیزی ببره.بعد بگیم برو جلو پشتتیم نه زندگی دوتا جوونو به هم نمیزنیم سعی میکنیم اگه مرحم نیستیم درد هم نباشیم

2714
بحثتون سر چیه  ک انقد همه درگیرن طلاقت بدن

منم این سوالو پرسیدم یکی کامت داد دنبال زیربغل ملر میگردی؟انقدر چرتو پرت تایپ کردهکه چرا پرسیدی دلیل طلاق چیه؟

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
اره اگه یه روزی بخام جدا شم یا خدایی نکرده شوهرم منو نخاد یه قرونم ازش نمیگیرم چون مرد و زن و ی ...

این که یه نفر بره مهرشو بزاره اجرا اصن به خواهر سوهر ربط نداره که حالا بخواد ناراحت بشه یا نشه. حالا ناراحتم شد بدرک ولی حق توطعه و دسیسه چینی نداره دونفر آدم بمشکل خوردن خانمم داره حق قانونیشو مطالبه میکنه وقتی همسرش مشکل نداره دیگه خواهر شوهر چیمیگه این وسط قاشق نشسته

اسی هرچ سرت بیاد حقته اصن حرف گوش نمیده این دخترنمیدونم چرت اصن مجبور نبودی وقتی بیدارت کرد صبم ک دکتر بودی زنگ میزدی پلیس تو خودت کار خراب کردی دکتر هم بود پرستاره ک صبش رفتی همه سند ب نفع ت بود خودت همه رو خراب کردی

《یاالله》مرادرقلب کسی سنگین قرارمده وبعدازمرگم کسی رابرایم قراربده که دردعاهایش اسمم راازیادنبرد.🤲🏼                خداوندارزق ماراازجایی مقررکن که لقمه هایمان مجبورمان نکنندچشم برروی حق ببندیم.

باز من حرفزدم گریه زاری آخر گفتم باشه گوشیمو ورداشتم زنگ بزنم ۱۱۰ گرفت اره میخوای آبروم ببری تا فلان جا میبرمت بگو بابات بیاد گفتم بیاد دقیقا داری حرف خواهرتو میزنی ک 

زنگ زدم ب وکیل ک دیشب یکی از دوستا دمشگرم شماره داد گفت اگ نمیتونی خودت بزنی بگو پدرت بیاد دنبالت زنگم بزنه ۱۱۰ بیاد صورت جلسه کنه 

اینم گیر داد بریم ک بریم الکی گریه میکنه ‌ ناراحتم پدرسگ حرصم گرفت زنگ زدم خواهر شوهرم

اینم صب گفته بود دیشب من نبودم چت میکردی 

تقدیر به خودتون واگذار میکنم...اما یه حرفی هست...مولانا میگه که؟شما پشت سرمن حرف می‌زنید..غیبت میکنید ..ونمیتونید حرفاتون رو به خودم بگید از عاجزی مثل من می ترسید ...اما ازخدا نمی‌ترسید .هر کسی ک از خدا نمیترسه من به خدا میسپارم....
2706