2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روزی سه بار هربار یک ربع  دراز بکش یا رو مبل بدنتو شل کن نفس های عمیق بکش عین مخدر می مونه چشمانم ببند به نی نی فکر کن انشالله که مثبت میشه 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2728
ببخشید میپرسم شما تجربه اشو داری؟چندتا سوال دارم؟

نه عزیزم ولی ی مدت اقدام میکردیم نمیشد دکتر اورولوژی بهمون گفت اینکارو کنیم برای رفع استرس همون ماه باردار شدم 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2738
نه عزیزم ولی ی مدت اقدام میکردیم نمیشد دکتر اورولوژی بهمون گفت اینکارو کنیم برای رفع استرس همون ماه ...

یعنی رب ساعت کامل بدنم رو شل بگیرم و نفس عمیق بکشم اره؟

یعنی رب ساعت کامل بدنم رو شل بگیرم و نفس عمیق بکشم اره؟

اره روزی دو سه انجام بده هربار یک ربع نفس های عمیق بکش همسرتم حتما انجام بده 

چه جالب نشنیده بودم تاحالا مرسی عزیزم

فدات ❤️

وای مرسی مهربون واسم دعا کن 

از خدامیخوام که مثبت بشی گلم

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥