2737
2734
من که شوهرم معتاد بیکاره خرجی نميده، هیچ توخونه براخوردن نمونده وسایل بهداشتی هم همینطور چی؟خداهم طل ...

خب اون شرایط خاصه .ولی بازم بستگی داره که قبل اعتیادش مرد خوبی بود یا نه ؟؟؟ اگه مرد خوبی بوده کمکش کن .معتاد یه جور بیماره .کمک کن زندگی تون مثل سابق بشه بهش محبت کن با محبت و دلسوزی ازش بخواه که بزاره کنار حتی شده برو یه شهر دیگه که اطرافیان سمی دورش نباشن .

اگرم اخلاقش بد بوده قبل اعتیاد که بپاش نمون برو خواهر بروووو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سخته ب این راحتی نیست

خب لابد عصبیش کردی یه کاری کردی رو وسایل خونه خالی کنه، دهن ب ذهن نشو با هاش، خودتو اذیت میکنی، یکم فک کن شاید با حرفی چیزی ب عصبانیتش بال و پر دادی ک قاطی کردی وسایلارو، ریخته مردا اکثرا دیونن

خب لابد عصبیش کردی یه کاری کردی رو وسایل خونه خالی کنه، دهن ب ذهن نشو با هاش، خودتو اذیت میکنی، یکم ...

چی گفتم خوب؟

منم بهش گفتم ی کاری کن سر قرار کسی گریه کنه برات.

تو بیشرفی و بی آبرو .

شبم پیشش نخوابیدم. 

گفتم فردا هم بهم زنگ نزن

خب اون شرایط خاصه .ولی بازم بستگی داره که قبل اعتیادش مرد خوبی بود یا نه ؟؟؟ اگه مرد خوبی بوده کمکش ...

بازبان خوش بهش گفتم ولی فایده نداره، قبلا کمپ بردیم باز اومده کشیده، معتاد دیدم که کارمیکنه برای زن وبچش کم نذاشته، حتی خونه ساخته براشون ولی این حتی کارهم نمیره

سه روز مونده به سال ۱۴۰۲امضامو عوض کردم,خدایا جز تو کسی رو نداریم پناهمون باش,تن سالم ودل خوش و جیب وکارت پرپول نصیب هممون کن,عزیزانمون وعلی الخصوص بچه هامون وخودمون رو از همه بلاها وبیماری هاحفظ کن,کانون خانواده هامون گرم باشه همیشه,اعتیاد وخیانت از زندگیامون دورباشه,وحالمون به بهترین حال دگرگون بشه,الهم عجل لولیک الفرج,الهم صل علی محمد وال محمد,الهی امین
2738