2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی بمن بگه چرانی تی یارحذف تاپیک همیشه قفله وچطورلینک تاپیکاتونومیذاریدواسه حذف من بلدنیستم🥺

من سه روز پیش یکی از تاپیکامو اتفاقی پاک کردم بدون اینکه به نی نی یار بگم ولی الان نمیدونم چجوری رفتم😭

میشه حذف کرد ولی نمیدونم چجوری یادم نیس خیلی اتفاقی شد

2731
۲۰ من ۱۷

آبجی جونم خودت رو سرزنش نکن و به خودت عذاب نده سعی کن یه حرفه ای رو یاد بگیری تا فکرت کمتر درگیر رفتار خانواده باهات باشه 

تو دختر قوی هستی آبجی ات احتمالا یه ذره ضعف احساسات داره بخاطر همین خانواده بیشتر بهش میرسه

عزیزم خیلی افتضاح تایپ کردی ببخشیدا ولی خو در کل فهمیدم منظورت چی بود ببین منم اول اجیم اینجوری بود مثلا اجیم خیلی کم توقع بود چیزی نمیخرید لباس اصلا نمیخرید اگ بگم وضعش چقدر افتضاح بود وقتی هم پولی میخواست خیلی کم بش میداد چون مسببس خودش بود منم بچع بودم نمی فهمیدم ولی وقتی اجیم ازدواج کرد من پرتوقع از اول نزاشتم بهم زور بگن زور گفتنم غریبه و خانواده نمیشناسه خودت تایین میکنی باهات چطوری رفتار کنن مثلا من میخواستم کار کنم بابام نزاشت گف فضا بده و فلان گفتم پس خودت همون پولی ک ب عنوان حقوق میدن رو بهم بده اگ اینقدر ب فکر منید دستش درد نکنه میده خیلیا پرتوقع بودن و خصوصیت بدی می دونن ولی همین خصوصیت ارزشت و زیاده میکنه توقعت و ب زبان بیار انتظار نداشته باش علم غیب داشته باشن خودشون بفهمن یکم طول میکشع شاید اذیت شی ولی می ارزه اگ این مشکل و با خانوادت حل نکنی مطمعن باش ازدواج کنی بدتر میشه اونم

2738