2410
2553
عنوان

با شوهرم بحثم شد از خونه زد بیرون....

278 بازدید | 14 پست

از خونه پدرش مواد غذایی میاره

که کاش نیاره

درب و داغون و بی‌کیفیت

مادرش میگه اینا ارزون‌ترن و از همینا ببرید که دیگه نخرید گرونن بقیه

مثلا میگم یه بار سیب‌زمینی داده بودن انقدر کوچیک بودن به زور تو دستم جا میشدن که پوست بگیرم

یه برنج دادن برنج پاکستانی فک کنم بود، اصن پودر میشد تا بپزیش

میوه‌های ریز و خشک میخرن اصرار دارن که ببرید

منم روم نمیشه میگم دلشون میشکنه

از اونطرف باعث بحث بین منو شوهرم میشه

امشبم سر همین چیزا بحثمون شد، خودشم شروع کرد و گفت دیگه از این برنجا نمیخایم و....

منم تایید کردم گفتم آره اینطوری فقط پول بیشتر هدر میره شما که رو پول حساسید حداقل چیز خوب بخرید که کیفیت داشته باشه و هدر نره، یهو اسم خانواده منو آورد که خانواده خودتم فلان و بهمان....منم گفتم چیکار به اونا داری و بحث بالا گرفت

خدایی ظلم نیست از ترس خانواده شوهرت چیز باکیفیت نخری؟؟؟ یه چیزی که میخایم بخریم همش میگن اوووووو گرووووونه

قبلا تاپیک زدم که میریم بیرون خوراکی بخوریم مادرشوهرم میگه نه من نمیخورم، یا میگه همینو بخرید خودم تو خونه درست میکنم واستون

منم تو خانواده‌ای بزرگ شدم که هرچی خواستم بوده، بابام اول خرید میکرد بعد قیمتاشون حساب میکرد

ولی اینا هرچیزی رو صدبار قیمت میکنن، هزار دور تو بازار میچرخن که یه چیز ارزونتر بخرن حتی دو هزار تومن

اینا رو واسه درددل نوشتم چون نمیتونم به خانواده خودم بگم دلم پوکیده انقد تو خودم ریختم

تو رو خدا بعدش گزارش بزنید بترکه

شوهرم ببینه غوغا میشه

بخند، همین  

شوهرتم مثل اوناس؟

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خب شما وسایلاتونو از یه جای دیگه بخرین به اونا نگین  گاهی وقتا از اونا بخرین که دیگه مشکلی پیش ...

وقتی ما میخریم

به شوهرم‌میگن واااای ما که داشتیم چرا نگفتی

یا مثلا میریم خونشون پلاستیک رو پر میکنه میده دستمون

بخند، همین  
مگه باید هرچی میخرید اونا در جریان باشن؟ هرکی تو خونه خودشه دیگه

ما وقتی میریم اونجا مادرش پلاستیک رو پر میکنه

اون روزم به من گفت نکنه بعدش بگی‌اینا خوب نیستناااااا هیچ مشکلی ندارن فقط خاکشون زیاده بشوری خوب میشن

بخند، همین  
وقتی ما میخریم به شوهرم‌میگن واااای ما که داشتیم چرا نگفتی یا مثلا میریم خونشون پلاستیک رو پر میکن ...

اگر مفتی میدن شما بدون اینکه بهشون  کنید بره ولی اگر پول میدید چندباربگید تازه گرفتیم و داریم خراب میشه و یکی دوبار هم قبول کنید که نرجند

دیگه دعوا نداره فقط باسیاست باش

2714
اگر مفتی میدن شما بدون اینکه بهشون  کنید بره ولی اگر پول میدید چندباربگید تازه گرفتیم و داریم خ ...

مفتی میدن

منم همین کارو میکنم

ازشون قبول میکنم و حتی تشکر میکنم

ولی وقتی میایم خونه با شوهرم بحثم میشه

میگه اصلا نباید بگی خوب هستن یا نیستن

بخند، همین  
ما وقتی میریم اونجا مادرش پلاستیک رو پر میکنه اون روزم به من گفت نکنه بعدش بگی‌اینا خوب نیستناااااا ...

بگیرید ازشون و قسمتای خوبش رو جدا کنید استفاده کنید بقیه رو بریزید دور برای خودتون دوباره بخرید سخت نگیر گلم اعصابت بهم میریزه

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم
مفتی میدن منم همین کارو میکنم ازشون قبول میکنم و حتی تشکر میکنم ولی وقتی میایم خونه با شوهرم بحثم ...

خب نحوه گفتمانت و تغییر بده

وقتایی که اقاتون خرید میکنه تعریف کن بگو خوشم میاد وقتی شماخرید میکنید اصلا یه چیز دیگست ،چقدر راحته پوست کندنش یا طعمش و. خلاصه مردا خوششونمیاد به چشم بیان . ولی اشاره نکن به خریدای خانوادش و اینا حالا کخه حساس شده.. سعی کن با پنبه سرببری 

مستقیم نرو اصل مطلب

بگیرید ازشون و قسمتای خوبش رو جدا کنید استفاده کنید بقیه رو بریزید دور برای خودتون دوباره بخرید سخت ...

اعصابی ندارم دیگه کلی فحاشی کردیم بهم

ممنون که نوشتی واسم

لطفا گزارش میزنی؟

بخند، همین  
2706