2726
عنوان

پاکسازی آگاهی در ۲۱ روز

388 بازدید | 15 پست

بچه ها کی این کتاب رو خونده و تمریناشو انجام داده؟

پارسایی است در آنجا که تورا خواهند گفت: بهترین چیز رسیدن به نگاهی است که از حادثه عشق تر است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من انگلیسیشو گرفتم هدیه دادم به کسی خیلی راضی بود 😄

میتونی ازش چندت ا سوال بپرسی 

پارسایی است در آنجا که تورا خواهند گفت: بهترین چیز رسیدن به نگاهی است که از حادثه عشق تر است.

دبی فورد بهترین روانشناسه 

من عاشقشم 

تمام کتاباشو دارم 

پاکسازی در ۲۱ روز عالیه اول در مورد گذشته بعد حال و بعد ایندا

🍀با خودت قهر نکن بانو! 🍀هرروز صبح مقابل آینه به فکر زندگی که باید میداشتی و نداری،کارهایی که باید میکردی و نکردی،و روزهایی که از عمرت گذشت و به سن و سالت افزود نباش🍀یک روز هم برای خودت باش... آزاد و رها...🍀فکر کن قرار نیست هیچ مردی برایت مردی کند🍀خودت مرد خودت باش...🍀 تو هنوز هم در اعماق وجودت،آنجا که پر از دلشوره و تشویش است، آنجا که سرشار از اندوه است،هزاران آغوش پنهان کرده ای که جان می بخشد🍀زندگی از تو جریان خواهد گرفت🍀 نگاهت هنوز هم آرامش را در هر دلی می ریزد🍀هنوز هزار هزار دل،در پیچ موهای مجعدت سرگردانند🍀با خودت قهر نکن بانو!🌸تو هنوز زیباترینی🌸                                                        💞خودت را دوست بدار💞
دبی فورد بهترین روانشناسه  من عاشقشم  تمام کتاباشو دارم  پاکسازی در ۲۱ روز عالی ...

سلام 🙂تمریناشو انجام دادین؟

سلام 🙂تمریناشو انجام دادین؟

بله

🍀با خودت قهر نکن بانو! 🍀هرروز صبح مقابل آینه به فکر زندگی که باید میداشتی و نداری،کارهایی که باید میکردی و نکردی،و روزهایی که از عمرت گذشت و به سن و سالت افزود نباش🍀یک روز هم برای خودت باش... آزاد و رها...🍀فکر کن قرار نیست هیچ مردی برایت مردی کند🍀خودت مرد خودت باش...🍀 تو هنوز هم در اعماق وجودت،آنجا که پر از دلشوره و تشویش است، آنجا که سرشار از اندوه است،هزاران آغوش پنهان کرده ای که جان می بخشد🍀زندگی از تو جریان خواهد گرفت🍀 نگاهت هنوز هم آرامش را در هر دلی می ریزد🍀هنوز هزار هزار دل،در پیچ موهای مجعدت سرگردانند🍀با خودت قهر نکن بانو!🌸تو هنوز زیباترینی🌸                                                        💞خودت را دوست بدار💞
در مورد بررسی درونت و کمک به خودت

من خیلی درونم داغونه به خاطر خیانت شوهرم افسرده شدم. شوهرم دیگه تکرار نکرد و همش میگه نذر کردم تو فراموش کنی زندگیمون درست بشه. خوب شده شوهرم ولی من مدادم دارم می‌جنگم با خودم و گریه گریه اعصاب برام نمونده. دوست دارم به جای اینکه قرص بخورم کتاب آموزشی بخونم خودمو بسازم گذشته رو فراموش که نه هضم کنم . به نظرت این کتاب خوبه؟

بله

چطوری انجام میدادی؟ صب که از خواب پا میشدی اونروز رو میخوندی و کامل انجامش میدادی 

یادمثلا میشه بخشی از تنرین رو یه وقت دیگه از روز انجام داد؟

من خیلی درونم داغونه به خاطر خیانت شوهرم افسرده شدم. شوهرم دیگه تکرار نکرد و همش میگه نذر کردم تو فر ...

عاللللیه 

بهت پیشنهاد میکنم  حتما بخونش 

منم خیلی نشخوار فکری دارم و دوست دارم آدم بهتری باشم

چطوری انجام میدادی؟ صب که از خواب پا میشدی اونروز رو میخوندی و کامل انجامش میدادی  یادمثلا میش ...

اولشو بخونی کاملا توضیح داده دعای مخصوص روزانه شم هست 

خود دبی فورد گفته هر زمانی در طول روز 

ولی من صبح ها انجام میدادم حدود نیم ساعت

اولشو بخونی کاملا توضیح داده دعای مخصوص روزانه شم هست  خود دبی فورد گفته هر زمانی در طول روز&n ...

اهان 

اخه صب قرآنم میخونم خسنخ میشم :))))

فک کنم باید روز دوم و سومم بخونموتا دستم بیادد

2706