2733
2734
عنوان

آنفولانزا گرفتم و خلط و سرفه دارم باردارم کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 3962 بازدید | 23 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله دکتر متخصص زنان

سلام ،بهم گفتن یه قاشق بادام آسیاب شده رو بریز تو یه لیوان آب جوش و بزار رو کتری تا دم بکشه ده دفه بعد یه ق مربا خوری عسل اضافه و کم کم بخورین، امروز از ظهر دارم میخورم احساس میکنم یه خورده اثر داره ، گفتم شما هم امتحان کنین 

2728

سلام
اولا حتماً با آب جوشیده ولرم  و نمک اگر فشارت بالا نیست ، روزی چند بار بینی (با سرنگ) و دهنت را شستو بده این کمک میکنه خلط و عفونت خارج بشه
دوم شلغم را پوست بگیر و بپز (شعله زیاد کم نباشه که سیاه نشه)، اون آبی که دورش ریختی را نیمه داغ بخور
کدو حلوایی بپز و بخور
مسقطی بدون شکر و زعفران ، مک زدن دانه به و فرنی بدون شکر هم خوبه
بخور دادن هم که عالیه اگر توی آب بخورت یکی دو دانه شلغم بندازی تا بپزه بعد بخور بدهی که بهتر
انشاالله به زودی بهبودی حاصل میشه

منم مث توام هفته دهم تازه لکه بینی هم دارم سرفه هام بدترشم کرده ولی نیمشه کاری کرد درست بشو نیست تا ...

سرفه زیاد، نی نی را تکان میده و بهتره اگر درست اجازه داد شیاف استفاده کنی
اما
اولا حتماً با آب جوشیده ولرم  و نمک اگر فشارت بالا نیست ، روزی چند بار بینی (با سرنگ) و دهنت را شستو بده این کمک میکنه خلط و عفونت خارج بشه
دوم شلغم را پوست بگیر و بپز (شعله زیاد کم نباشه که سیاه نشه)، اون آبی که دورش ریختی را نیمه داغ بخور
کدو حلوایی بپز و بخور
مسقطی بدون شکر و زعفران ، مک زدن دانه به و فرنی بدون شکر هم خوبه
بخور دادن هم که عالیه اگر توی آب بخورت یکی دو دانه شلغم بندازی تا بپزه بعد بخور بدهی که بهتر
انشاالله به زودی بهبودی حاصل میشه

2738
سلام اولا حتماً با آب جوشیده ولرم  و نمک اگر فشارت بالا نیست ، روزی چند بار بینی (با سرنگ) و د ...

ممنونم خواهر جان ، دقیقا دو هفته  که گذشت بهتر شدم ، انگار دوره اش باید می‌گذشت ، همه این کارها رو میکردم ولی اصلا اثر نداشت خودش کم کم بهتر شد ، ولی پوستی ازم کنده شد