عنوان

نماز کن فیکون حضرت عباس

| مشاهده متن کامل بحث + 2982 بازدید | 308 پست
سلام عزیزم فردا پنجشنبه از اذان صبح تا نیمه شب شرعی نماز رو میخونیم.هرکس هرموقع که تونست.کسانی ک عذر ...

الهی آمین من انشالله خواب نمونم اذان صبح میخونم 

تمام غصه های دنیا رو میشه با یه جمله تحمل کرد                «خدایا میدانم که می بینی »

از همه می خوام منو خیلی دعا کنند .خیلی التماس دعا دارم .به نفس گرمتون برای رسیدن به حاجتم و از بین رفتن مشکلاتم احتیاج دارم.الهی به حق حضرت ابوالفضل  علیه السلام همتون حاجت روا بشید

سلام.مادر سه دختر هستم .سال ۹۸وقتی دختر سوم را باردار بودم بی خوابی های شبانه مرا با نی نی سایت آشنا کرد وقتی هدیه خدا به دنیا آمد چند ماهی از نی نی سایت دور شدم و بعد باز برگشتم چند وقتی دیدم و‌خواندم دعواهای مادر شوهر و جاری و عروس و زن برادر .سپس خواستم با کاربری جدید وارد شوم .پس قدیمی هستم هرچند تاریخ عضویتم  جدید است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم فردا پنجشنبه از اذان صبح تا نیمه شب شرعی نماز رو میخونیم.هرکس هرموقع که تونست.کسانی ک عذر ...

چشم به امید حاجت روایی همه من خودم هفته بعد میخونم شدیدا محتاج دعااااااااام

خدایا من یه اشتباهی کردم و برای اشتباهم دارم ساعتها و روزها و هفته ها و ماه ها و سالها تاوان پس میدم خدایا غلط کردم اشتباه کردم منو ببخش و ازین وضعیتی که توش گیرکردم نجاتم بده.گره زندگی من فقط به دست خودت بازمیشه. خدایا منو ازدست این روانی نجاتم بده به هرحالت که خودت صلاح میدونی که میدونم بهترینهارو برای بنده هات میخوای. لطفا برای آرامشم و رسیدن به آرزوهام دعام کنید حاجتتون روا. 
2731
قربونت. ان شاالله. همچنین.  منتظر اسامی بچه هام  عاقبت بخیر باشی عزیزدلم

میدونم دستخطم جالب نیس مرسی از تعریفت😁چ ایرادی داره ی سری از بچه ها اسمشونو‌نگفتن همون اسم کاربریشونو نوشتم‌مهم خوندن نماز و توسله عشقم

لطفا کاربر آقا پیام ندن و ریپلای و لایک نکنن.ممنون
ممنون.دیدم توی نت چطوریه ولی اگه میشه همون طوری که می خوانید برام بنویسید تا شک نیافتم.

عزیزم سه تا نماز دو رکعتی نذر میکنیم برای حضرت ابوالفضل دوتاشو فردا میخونیم طبق عکسی ک صفحه اول گذاشتم.یکیشو گرو نگه میداریم هرموقع ان شاءالله حاجتروا شدیم میخونیم.بازم هرسوالی داری در خدمتم

لطفا کاربر آقا پیام ندن و ریپلای و لایک نکنن.ممنون

مرسی با اینکه امیدی ندارم ولی خب بازم خدا بزرگه...

اميدوارم به هرچی میخوای برسی عزیزم❤

عزیزم سه تا نماز دو رکعتی نذر میکنیم برای حضرت ابوالفضل دوتاشو فردا میخونیم طبق عکسی ک صفحه اول گذاش ...

ممنون.التماس دعا 

سلام.مادر سه دختر هستم .سال ۹۸وقتی دختر سوم را باردار بودم بی خوابی های شبانه مرا با نی نی سایت آشنا کرد وقتی هدیه خدا به دنیا آمد چند ماهی از نی نی سایت دور شدم و بعد باز برگشتم چند وقتی دیدم و‌خواندم دعواهای مادر شوهر و جاری و عروس و زن برادر .سپس خواستم با کاربری جدید وارد شوم .پس قدیمی هستم هرچند تاریخ عضویتم  جدید است
میدونم دستخطم جالب نیس مرسی از تعریفت😁چ ایرادی داره ی سری از بچه ها اسمشونو‌نگفتن همون اسم کاربریشو ...

نه بابا 😍دستخطت قشنگهههه خدایی. 

فدات. ایرادی نداره 👍🏻  منم اوکی ام. 

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ🌻

بچه ها این قسمت که نوشته دو دست از سر بالا آمده یعنی چجوری؟

وقت مرگم نفسی مهلت دیدار بده🤍وانگهم تا به لحد خرم و دلشاد ببر🤍اگر خواستی زندگینامه شهید محمدرضا حقیقی رو بخون شهیدی که در قبر خندید🤍با دل پاکت برای من هم دعا کن که حاجت روا بشم🤍اللهم عجّل لولیک الفرج🤍

انشاالله..‌خواهش میکنم برا بازشدن گره از مشکلات منم صلوات بفرستید...ممنون

از سال ۹۴ عضو سایتم و با کاربری جدید وارد شدم🌱

ممنونم عزیزم چشم حتما میخونم التماس دعای مخصوص

شبهای هجر را گذراندیم و زنده ایم                                       ما را به سخت جانی خود این گمان نبود 
زنده باشی عزیزم بله

قربونت بشم

👑از قضـاوتـ مـردم دلـگـیـر نـشـو،مـهـم تـویـی مـهـم خـودتـی کـه مـیـفـهـمـی دارن اشـتـبـاه مـیـکنـن مـهـم ایـنـه کـه الـان مـیـفـهـمـی کـی لـیـاقـتـ تـو رو داره ایـنـکـه مـیـفـهـمـی نـبـایـد بـرای هـمـه از خـودتـ مـایـه بـذاری از بـرداشـتـ مـردم نـتـرس…🥀🙃                                          
2706