2410
2553

هرکسی دعام کرد برای حل مشکلاتم خدا گره ازکارش بازکن بهترین ها نصیبش بش

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
تو نت سرچ کنید طریقه توسل ب حضرت عباس.حتما دستتون رو میگیرن

ممنون عزیزم‌چشم

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن
برات صلوات و حمد خوندم...برا آرامش دل منم دعا کن😢🥺🙏

ممنون گلم چشم برات دعاکردم 

2714
الان برات آیت الکرسی میخونم عزیزدلم  هیچکس تنها نیست خدا هست♥️🫂

ممنون جانم

سلام. خوب از خونه برید بیرون، تو اجتماع مثل بازار و پارک نیازی نیس چون میرید بازار حتما باید چیزی بخرید. گرفتگی روحیتون ان شاءالله بر طرف میشه اگه اهل مذهب هستید قرآن بخونید مثلا سوره یس، بعدش برای خودتون یا خانوادتون دعا کنید، ترجمه قرآن بخونید، گرفتگیتون ان شاءالله حل میشه.

آقا هستم، بهترین صفت، داشتن انسانیت است، البته به شرطی که طرف مقابل ارزشش رو داشته باشه و قدر بدونه. تاپیکهای خوب رو میخونم و کمکهام و دیدگاهمو میزارم ولی اهل کار خلاف نیستم.🌹👍🏻
سلام. خوب از خونه برید بیرون، تو اجتماع مثل بازار و پارک نیازی نیس چون میرید بازار حتما باید چیزی بخ ...

متاسفانه نمیتونم برم بیرون گرفتاریه خانواده عقب افتاده بی فرهنگم که هنوز دختد رو ننگ‌میدونن

متاسفانه نمیتونم برم بیرون گرفتاریه خانواده عقب افتاده بی فرهنگم که هنوز دختد رو ننگ‌میدونن

متاسفم که تو این شرایط هستید، ان شاء الله که با توسل روزانه به حضرت ابالفضل مشکلتون حل بشه. خوب اگه دوست خوبی دارید به خونه دعوتشون کنید، که باهم حرف بزنید یا فیلم مناسبی دانلود کنید، نگاه کنید.

آقا هستم، بهترین صفت، داشتن انسانیت است، البته به شرطی که طرف مقابل ارزشش رو داشته باشه و قدر بدونه. تاپیکهای خوب رو میخونم و کمکهام و دیدگاهمو میزارم ولی اهل کار خلاف نیستم.🌹👍🏻