2703
2553

۵۰۰زدم به حساب یه خانم دکتر که داروخونه انلاین داشت که ضدافتاب برام بفرست الان دوهفته هست دیگه جواب نمیده هرچی زنگ میزنم شمارشم جواب نمیده چیکارکنم 

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

هیچی کلاهبرداره دیگه

دوست گلم اگه حاجت داری، اگه نذری به گردنته، اگه اموات داری ومیخوای واسش خیرات بدی،درخواست دوستی بده تا هم مشکل من حل بشه هم شما ثواب کنید❤️اللهم عجل لولیک الفرج❤️خدای مهربونم تنهام نذار😍

کدوم داروخونه؟

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

کلاهبرداری کرده دیگه

من به اندازه موهای سرم اینترنتی خریدم هیچوقتم مشکلی نبوده 

به کامنتا دقت کنین به ویو و لایک دقت کنین 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
هیچی خانم دکتر زده تو رگ 500تومنو

قبلا ازش خرید کردم فرستاد

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن
2714
کلاهبرداری کرده دیگه من به اندازه موهای سرم اینترنتی خریدم هیچوقتم مشکلی نبوده  به کامنتا دقت ...

عزیزم من بارچندم خرید میکنم ازش حتی اسم داروخونشو دارم ولی نمیتونم شمارشو پیداکنم ازنت

هيچي برو پليس فتا 

يا دادسراي جرايم رايانه اي ( سمت صادقيع، خيابان ابوذر) 

اونجا شكايت كن 

حسابشو ميبدن دهنو سرويس ميكنن پول تو و هركي پولشو خورده رو پس ميزدن 

ضرر زيانم بهت ميدن

هيچي برو پليس فتا  يا دادسراي جرايم رايانه اي ( سمت صادقيع، خيابان ابوذر)  اونجا شكايت ك ...

عزیزم قبلا ازش خرید کردم فرستادن اخه 

عزیزم من بارچندم خرید میکنم ازش حتی اسم داروخونشو دارم ولی نمیتونم شمارشو پیداکنم ازنت

خب پس لابد مشکلی پیش اومده واسش 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
خب با پست قرار بود بفرسته؟؟؟ 

اره گفت ضد افتاب بیاد بهتون میگم ارسال میکنم وبعدش دیگه جواب نمیدن

خب پس لابد مشکلی پیش اومده واسش 

نمیدونم ولی دیدم واتشو چک کرده

2706