2733
2734
عنوان

ماهانه چقد مصرف میکنید(گوشت)🍗🥩

| مشاهده متن کامل بحث + 856 بازدید | 66 پست

والا این چیزا گفتن نداره از نظر من گفتن اینجور چیزا مایه خجالته همه کم و زیاد میخورن دیگه 

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینو میگم  ولی جاری ام اینا چار نفرن هر سه ماه یه گوسفند میخورن هر بسته گوشتش اندازه چها ...

بعضیاواقعاداست میگن مثلا من خودم تویه ماه سه تامرغ میخوریم ...فقطیه دونش میره برای جوجه ..ولی گوشت سالی دوکیلو ..چرخ کرده هم هرموقع تونستم بخرم یادم نمیاد

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
ما ک ۱۴۰۰ تموم شد فقط ۵۰ هزار تومن گوشت چرخی گرفتیم امسال هم ک برج ۹ هست فقط ۲ کیلو از اول سال گرفتی ...

دقیقا منم ۲سال پیش ماهی خوردیم شایدم سه سال پیش..یادم نمیاد همه همینجوریم ناراحت نباش 

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
2728
بعضیاواقعاداست میگن مثلا من خودم تویه ماه سه تامرغ میخوریم ...فقطیه دونش میره برای جوجه ..ولی گوشت س ...

میدونم ولی واقعا اونهمه گوشت قرمز بعد ۵۰ سالگی شون مریض میکنه

بیکاز حق با شماست
اره عزیزم ولی نه ده کیلو در ماه  اگه طرف ۴ کیلو گوشت در ماه بخوره ک نابود میشه  ما سه نف ...

اره من کلا مصرف گوشت قرمز ندارم فقط مرغ هفته ای یدونه بعضی موقع دوهفته یدونه یه وعده غذا درست میکنم کافیه به نظرم

اره من کلا مصرف گوشت قرمز ندارم فقط مرغ هفته ای یدونه بعضی موقع دوهفته یدونه یه وعده غذا درست میکنم ...

ما هفته نصف سینه و رون اونم کبابی فقط در ماه شاید بشه دوتا مرغ  

[کائنات مالِ خارجی هاس....ما اینجا فقط گائنات داریم]       مامان آرمی  🌱💜 مامان دوتا کوچولوی خوشگل (رامش،راد)  بدون هیچگونه تعصب و گاردی از سلیقه م حمایت میکنم و به تو و سلیقه ت همیشه احترام میزارم .یک لحظه چشماتو ببند، ببین چه نور هایی در جهان هست که میتونی قبل از مرگ ببینی :)   عاشق طبیعت و موزیکم بابت همه چیز شکرگزارم و معتقدم هیچ چیزی ارزشش با آرامش برابری نمیکنه . برات آرزو میکنم : همیشه شاد باشی و از رحمت خداوندت ناامید نشی (آروم باش همه چیز درست میشه دوست نازنینم:)❤️‍🩹