2733
2734
عنوان

ماهانه چقد مصرف میکنید(گوشت)🍗🥩

856 بازدید | 66 پست

چرخ کرده ماهی ۱۰ کیلو 

مرغ ماهی ۶ تا دوکیلویی

ماهی برجی ۴تا۳کیلویی

هنوزم بگم؟

باور کردید؟

هی تاپیک گوشت بزنید پربازدیدش کنید 

هرکیم گف من ماهی این همه مصرفمون بالاس شماهم باور کنید

...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هرکی هرقدرمیخوره بخودش مربوطه دلش میخواد نوش جونش  بذاربزنن تایپکشونه  والله مثل من یکنفرخوشحال میشم بگن زیادمیخوریم وضعمون خوبه

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2738

یا خود خدا مگه جنگه؟

[کائنات مالِ خارجی هاس....ما اینجا فقط گائنات داریم]       مامان آرمی  🌱💜 مامان دوتا کوچولوی خوشگل (رامش،راد)  بدون هیچگونه تعصب و گاردی از سلیقه م حمایت میکنم و به تو و سلیقه ت همیشه احترام میزارم .یک لحظه چشماتو ببند، ببین چه نور هایی در جهان هست که میتونی قبل از مرگ ببینی :)   عاشق طبیعت و موزیکم بابت همه چیز شکرگزارم و معتقدم هیچ چیزی ارزشش با آرامش برابری نمیکنه . برات آرزو میکنم : همیشه شاد باشی و از رحمت خداوندت ناامید نشی (آروم باش همه چیز درست میشه دوست نازنینم:)❤️‍🩹

با یه عده گرگ افتادیم تو سایت. به یاد دوست دوران دبیرستانم افتادم میگفت ما تو کوچه از همه بیشتر گوشت میخریم.😐 اصلا مایه دار هم باشی هر چیزی حدی داره

خدایا وطنم، ایرانم را در آرامش و امنیت قرار بده. کاری کن مردم میهنم با هم متحد باشند و در کنار هم در صلح و صفا باشند.و هر کسی به فکر نقشه های شوم برای کشورم هست رو نابود کن. دوست داری لایک کن. دوست داشتی ریپلای کن. کلا هر کاری دوست داشتی انجام بده😊. اینجا جای تبادل نظره. دعا کن نی نی یار دلش به رحم بیاد کاربریم برای مهر ۹۷ رو بهم برگردونه.😊

هفته ای دوتا مرغش واقعا اغراقه

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

نمیدونم‌ چرا فکر  میکنن‌کلاس داره مصرف زیاد ش ،من‌خیلی دوست دارم‌گیاه خوار بشم انگار خیلی شیکه😁 ولی چه کنم‌نمیتونم 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....

هر کسی زندگی داره خب. واقعا بعضی هاهستن مصرف مرغ شون بالاست 

ما گوشت چرخی نمی خوریم. 

ولی ماهی خلی مرغ میگیریم واقعا 

دعا کنید زن حسین بشم منم دعا میکنم شمام زن آقاتون بشین... انشالله که خیره  ♥️⚘️😋💮🌈💮🌷🤥💮🍀🐅🔴🐅🤩🤫😏🐎🌷🐎🌷🐎🐎🌈🐎🐎🐎🌷🤫🤫😏🤫🤩🤫🤩🐎⚘️💞👋🔴🤥🔴🔴🔴🔴🔴🥰😞🌈😘😑🤬😑🌷🌹🌈🌹🌷🌹🌷🌹🌈🌹😏😞😏😞🌷😞😏♥️😏😞😆😘😑😋♥️🤬♥️♥️♥️♥️😋♥️😋♥️♥️♥️♥️😑⚘️♥️🤩😑🍀😑😑🌷😑🤩😑♥️🤩♥️🤩♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😑😑😑♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️⚘️🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🌷🐎🐎🐎🐎🐎🐎🐎🐎🐅🐅🐅🐅🐅🐅
2706