2726
عنوان

از دست این شوهرم چکار کنم😭😭🤬

| مشاهده متن کامل بحث + 1746 بازدید | 93 پست
درست میگین تاپیک دروغ زیاد شده ولی منظورم اسی نیست

نه من که نمیگم دروغه اما خب گویا با وجود این مشکلات اسی حاضر نیست از شوهرش دل بکنه فقط خدا به راه راست هدایتش کنه زندگیشون آروم شه طفل معصوم چه گناهی داره!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه چرا باید خانواده م اینجوری باشه جاری های نامردم هم نمیزارن شوهراشون کمک کنند بخدا اونموقع شوهرم میرفت سرکار پول داشت  همیشه براشون خرید میکرد آر لباس تا تولد گرفتن بهشون هدیه میداد

چند روز پیش تولد پسر برادر شوهرم بود جاریم به پسرش گفت به بچم که اگر اومدی باید از ۱۵۰ کمتر نیاری حداقل دیگه کمترین هست باید ۲۰۰ بیاری😭😭😭😭

اینم هر لحظه میگفت مامان ۲۰۰ بده برا تولد ارشیا 

آخر روز تولد پسر جاریم پسرمون خوابوندم عصبیم کرد چند تا کتکش زدم بخدا دست خودم نبود از دست شوهرم عصبانی بودن خدابوندمش اینقدر ناراحت بودم که کتکش زدم همش خودمو نفرین کردم بعد شب بیدار شد اومد پیشم مامان گوشیتو میدی بازی کنم همون لحظه جاری هام عکس تولد پسر جاریم فرستادن گروه دیدشون اومد گفت مامان بین تولد ارشیا همه رفته بودن  بجز ما کاش ما هم میرفتیم اشک اومد تو چشام نمید نین چجوری گفت دلم کباب شد😭😭😭😭

دعا کنید مشکلم حل بشه
2728
گفتم قبلا میگه نا چکار کنیم  خودت وشوهرت میدونی الان میرم خونه خالم تا بچم سردش نشه ی حوله گرم ...

الان پیامتو دیدم

حالتون خوبه

کجایی

بچت خوبه

بردیش دکتر

ب نام خدای رنگین کمان🌹 خدای خوبم مرسی ک همیشه حواست ب منو عزیزام بوده و هست، این روزا بیشتر نگاهم کن بیشتر بهم لبخند بزن دستتو از رو شونه هام برندار ک سختتتت محتاج بودنتم، خدایا کمکم کن،  شکرت ک هستی شکرت ک صدامو میشنوی شکر ک آرومم میکنی😊
الان پیامتو دیدم حالتون خوبه کجایی بچت خوبه بردیش دکتر

سلام آره خواهر بردمش خونه خالم به پدرم گفتم مگه پول میدی قرض بعدا در اولین فرصت پس میدم گفتم گوش بچم میترسم بلایی سرش بیاد گفت نه ندارم میخواست ناراحت نشم گفت نه ندارم چون میدونست تووعصبانیت ممکن دست به یکاری بزنم وگرنه میگفت برو گمشو پولی ندارم به تو بدم به شوهرت معتاده ت بگو وخودت عوضی برو کار کن 😭😭😭 قطع کردم زنگ زدم برادر شوهرم گفت فلانی میشع ییایی ی جایی فلانی (جاریم)'پیشت نباشه گفتم زد تو گوشش خواب بود ک دو متر پرید اونطرف از ظهر داره گیریه میکنه پول بهم قرض بده در اولین فرصت پس میدم گفت باس ۵۰۰ فرستاد ۳۰۰ هزینه دارو های بچم وآزمایش  شو با ی توپ خداراشکر دکتر گفت گیرنده های سلولیش آسیب دیده پرده صماخ گفت با دارو خوب میشه الان سه ساعت آرون شده خوابیده فداش بشم خدا منو لعنتت کنه ک این طفل معصومو به دنی آوردم زجر بکشع😭😭😭😭😭

دعا کنید مشکلم حل بشه
الان پیامتو دیدم حالتون خوبه کجایی بچت خوبه بردیش دکتر

بهش گفتم گوشش آسیب دیده همش تقصیر توعهدبچه همش گریه میکنه گفت بهمن ربطی نداره بع من پیام نده 😭😭😭😭😭

دعا کنید مشکلم حل بشه
سلام آره خواهر بردمش خونه خالم به پدرم گفتم مگه پول میدی قرض بعدا در اولین فرصت پس میدم گفتم گوش بچم ...

الهی بمیرم😭😭

توروخدا از اون جهنم خونه بزن بیرون

برو خونه پدرشوهرت یه مدت

بگو ک ب اون طفل معصوم چیکار کرده، 

تورو خدااااا بیشتر مواظب بچت باش

اصن آتو دست شوهرت نده عصبیش نکن حرف باهاش نزن تا عصبی نشه دست روتون بلند کنه. 

خدا انشاالله نجاتتون بده

ب نام خدای رنگین کمان🌹 خدای خوبم مرسی ک همیشه حواست ب منو عزیزام بوده و هست، این روزا بیشتر نگاهم کن بیشتر بهم لبخند بزن دستتو از رو شونه هام برندار ک سختتتت محتاج بودنتم، خدایا کمکم کن،  شکرت ک هستی شکرت ک صدامو میشنوی شکر ک آرومم میکنی😊

عزیزدلم دردت خیلی زیاده،میفهممت...

ولی خ‌اهش میکنم از نقش قربانی و بدبخت و ترحم طلب بیرون بیا...

شما یه مادری،خدا قدرتی به ما مادرا داده که اگه لازم بشه دنیا رو بهم میریزیم بخاطر بچمون.

ایشون بیرونتون کرده و اگر خدا ناکرده توی پارکها و جاهای دیگه کسی بیاد و بزور بچتو بدزده یا خودت گیر آدمای ناباب بیفتی و آبروتم بره چی؟همون همسرت که براش این چیزا و حتی بچش هم مهم نبود،اولین کسیه که آبروتو میبره و ازت شکایت میکنه...

خواهش میکنم قوی باش و خودت رو جمع کن و به حرفای دوستان گوش بده.

اورژانس اجتماعی خیلی خوب کمک میکنن،به همسایه ما خیلی خوب کمک کردن.

الان وقت وابستگی و دلسوزی برای یه ادم بیرحم نیست،شما درقبال بچت مسئولی و باید به خدا جواب پس بدی.

الهی بگردم برای دل شکسته ات،ولی پاشو و توکل به خدا کن و هم به خودت و هم به همسرت و هم بچت کمک کن.

خونواده و اطرافیانت بد میکنن ولی اونا هم دارن حرص میخورن از این کارات،با دلسوزی فقط همسرت رو بیشتر هول میدی توی منجلابش...

فردا یهو دیدی بیرونت که کرده،شما اقدام نکردی ولی اون عدم تمکینت رو گرفته،شما چه میدونی اون بیشرفاییکه بهش مواد میفروشن چه چیزایی یاد این معتادای بیچاره میدن تا بتونن ناموسشونم صاحب بشن....

✨️" خدا را شکر که مولایم علی(ع) شد..."✨️
عزیزدلم دردت خیلی زیاده،میفهممت... ولی خ‌اهش میکنم از نقش قربانی و بدبخت و ترحم طلب بیرون بیا... ش ...

امروز رفتم دنبال کارای کمپ بیا ببرنش 😭😭

میدونم اگر متوجه بشه کارمن بود چ بلا ها سرم ک نمیاره 

بعد اومدم خونه خالم بچم از خواب بیدار شده بود دارو هاشو ریختم گوشش بهش صبحونه دادم الانم داره با نوه خالم بازی میکنه😭😭

دعا کنید مشکلم حل بشه
الهی بمیرم😭😭 توروخدا از اون جهنم خونه بزن بیرون برو خونه پدرشوهرت یه مدت بگو ک ب اون طفل معصوم ...

عصر میرم خونه پدر شوهرم 🥲

بچم بهونه پدرمو گرفته منم نمیتونم ببرمش اونجا بنا به دلیل ک گفتم  گفتم حداقل ببرمش خونه پدر شوهرم اونجا راحت باشیم تا گوشش خوب بشه بعدا میرم خونه خودم😭😭

دعا کنید مشکلم حل بشه
2706