2737
2734

من هنوز همچین جرئتی ندارم ولی یکی فامیلا انجام میده تازه یکی کوچیکترم داره میسپره به این یکی و زن و شوهر میرن دنبال کاراشون به نظرتون من خیلی حساسم یا کار اونا غلطه؟ میشه بچه شش ساله تو خونه تنها گذاشت؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من اون سن بود در حد ده دقیقه شده مثلا برم سر کوچه بیام

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738

انگار از فامیلای ما هستی😂

من دخترم هشت سالشه پسرم نزدیک دوسال پیش هم میزارمشون با خوراکی میرم بیرون البته خب بعضی وقتا آدم مجبوره نمیتونم دوتا بچرو بکشونم بیرون که

گاز کلا خاموش،وسایل خطر ناک جمع ،هر نیم ساعتم بهشون زنگ میزنم دراهم قفله

تنها گذاشتن لازمه؟ یا منظورت اینه کار واجب پیش میاد؟

کلا کار واجب بانکی یا اداری پیش میاد بچه هم خوابه اگر بخوابن و کاری نکنن، هربچه ای هم متفاوته

میشه واسه مشکلاتم یه صلوات بفرستید 🙏🥺

بستگی به خود اون بچه و تربیتش داره

دختر من به هیچ وجه خونه تنها نمیمونه. خالم پسر پنج ساله و دختر دو ساله‌ش رو میذاشت خونه میرفت بیرون این پسر خیلی خوب از خواهرش نگهداری میکرد حتی میگفت یه روز که برگشتم دیدم دختره دستشویی کرده پسره برده دستشویی شسته 🥴😁

دختر من ۱۲سالشه تازه از امسال در حد یه ساعت تنهاش میزارم.ولی خوب خیلیارو دیدم میزارن از کوچیکی.همسایه مامانم اینا جفتشون شاغلن.از وقتی بزگه ۶ ۷ سالش بود کوچیکه که ۳سالش بود رو هم میزاشت پیشش و میرفتن سر کار.الان بزرگه ۱۳ سالشه کوچیکه هم مدرسه میره.ولی تو کوچه و خونه این و اون بزرگ شدن دیگه طفلکا

2706