2733
2734
عنوان

بچه ها بیاید اذییت شدموکارموبه جدایی رسوندم

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 28 پست

وای جداشو مشکل دارن خانوادگی

میشه لطفا برای سلامتی و ظهور حضرت مهدی عج یه صلوات بفرستی🌹 ❣ الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ ❣💚اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک💚      «سلاما على قلبُ يتألمَ قبلُ المنامِ ويبكيُ بكاءَ العالمُ ولمِ يشعرَ بهِ احدُ.»سلام بر قلبی که قبل از خواب درد می‌کشد و به وسعت دنیا می‌گرید و کسی آن را احساس نمی‌کند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینا معلومه که باهات خیلی مشکل دارن و کوتاه نمیان

الکی زندگیت رو پای اینا نذار، فایده نداره

البته تو هم حتما رفتارهایی داشتی و نمیشه یه طرفه به قاضی رفت

❤️ خدایا خانواده ام رو به دستان قدرتمند خودت میسپارم❤️
2731
صبر کن. به گ وه خوردن هم میفته. صبر کن.

تموم شد مهریموگذاشتم اجرا به دردم نمیخوره دیگه یه بار دوبار سه بار  خواهره به خاطردوس پسرش ریدبه برادرش اونم به خاطرخواهرش ریدبه من رفت گفته نمی‌خوادبه خالم به خاطر  اینکه حرمتاشکسته شده خانوادش هرروز سه نفرمیریختن سرم حالا که همه فهمیدن براشون چرابدشده من نمیدونم چرا نمیخوان تموم کنن یه مسئلرورفتم شکایت کردم خوب کردم پول نمیریختی آقا ریدم توسرخودتوخانوادت(خودش هرسری گریه اموخانوادش توشهرغریب درمیاوردن)می‌گفت  گذشته ها گذشته خب تموم شد رفت دیگه اینوچراکشش میدن گذشته ها گذشته😂😂😂😂😂

Married👰🤵🏻💍
اینا معلومه که باهات خیلی مشکل دارن و کوتاه نمیان الکی زندگیت رو پای اینا نذار، فایده نداره البته ...

رفتارداشتم که داشتم من نمیگم بی تقصیر بودم ولی گوه میخوردن سه نفره میریختن سرم

Married👰🤵🏻💍
2738
رفتارداشتم که داشتم من نمیگم بی تقصیر بودم ولی گوه میخوردن سه نفره میریختن سرم

میگم خب عقد بودی هفت ماه موندی خونه نامزدت چرا هفت ماه کم نیست تو این هفت ما تو دلت برا خانواده ات تنگ نشده یا زنگ نزدن که بیا خونه خب خیلی موندی

آره میگیرم حتما همون خواهرومادر پتیارش برن جورکنن دیگه ماموریتشون تموم شد خیالشون راحت شد عروس رفت

خدا ازشون نگذره عقده ایا انگار مثلا پسرشون قبلا ترتیب اینارو میداده الان که زن گرفته دیگه نمیده ناراحتن

میگم خب عقد بودی هفت ماه موندی خونه نامزدت چرا هفت ماه کم نیست تو این هفت ما تو دلت برا خانواده ات ت ...

توصحبت های بله برون چون مسیرازتهران به رشت دوربودمبنی براین شده بود که چون شازده دلش برای من تنگ نشه من اونجابمونم که موندم

Married👰🤵🏻💍
خدا ازشون نگذره عقده ایا انگار مثلا پسرشون قبلا ترتیب اینارو میداده الان که زن گرفته دیگه نمیده نارا ...

اصلا ازرفتاراشون می‌باره که حسودبودن هرجامیرفتیم خواهرش تااونموقع که خونه نبود راحت میرفتیم هروقتم بودموی دماغ مامیشد نمیشد راحت بریم بیایم

Married👰🤵🏻💍
خدا صبرمون بده بااین ازدواجایی که کردیم

آره واقعا الآنم دارم جدامیشم خونه بابامم هستم ازگوهخوریم دست نمیکشن  خواهرش به داییم زنگ زده باباش چرتوپرت گفته خواهرجاکششم تایید کرده حالامن میخوام یه پرونده برای خواهرش درست کنم که رواژدواجش تاثیر بزاره بفهمه چه گوهی خورده 

Married👰🤵🏻💍