2733
2734
عنوان

واسه دونفر چقد گوشت میخرید؟

101161 بازدید | 1795 پست

بدون مهمون حساب کنین

ما دونفریم هفته ایی 2تا مرغ میگیریم. میشه ماهی 8تا 🤦‍♀️

گوشت رو دقیق حساب نکردم. ولی بنظرم واسه 1ماه 3 کیلو کافی باشه

برنج رو ماهی 1کیسه میخوریم متاسفانه، هرکاریم میکنم کم نمیشه

تخم مرغ ماهی 1شونه ک البته وسطای ماه تموم میشه

مصرف نوشابه و دلستر ک سر ب فلک کشیده بازم متاسفانه

چرخکرده ام 2کیلو ( واسه 4بار غذا) 

روغنمم مصرفم بالاس

نمک دریا میگیرم همیشه، ولی خوشبختانه نمک و قندمون خیلیییی مصرفش کمه

شما واسه مصرف 1ماهتون چقد میگیرین؟ 

بدون مهمان حساب کنین

املای صحیح کلماتو بلدم، ولی گاهی دلم میخاد ساده بنویسم پس لطفا هی نگید بلد نیستی بچتی😭 ❌ لطفا منو تو تاپیک های اقتصادی تگ کنید ❌

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
چندکیلویبن

من شیر بچه میدم لاغر شدم 62 کیلو حدودا 

شوهرم 95اینا

املای صحیح کلماتو بلدم، ولی گاهی دلم میخاد ساده بنویسم پس لطفا هی نگید بلد نیستی بچتی😭 ❌ لطفا منو تو تاپیک های اقتصادی تگ کنید ❌

راستش ما کم گوشت و مرغ میخوریم ۵ تا هستیم ماهی سه تا مرغ و ماهی یکو نیم تا دو کیلو گوشت.

مامان ببخشید...نمیدونستم اخرین باره بغلت میکنم...نمیدونستم باید بیشتر بگم دوست دارم.😔😔😔😔

گوشت خور نیستیم .مصرف چرخ کرده و فیله بیشتر دارم ماهی  یه کیلو فیله میخرم دو کیلو چرخ کرده .خورشتی دو ماه یا سه ماهی یه بار یه راسته گوسفندی بی استخون میگیرم برای خورشتی خرد میکنم .ران مرغ هم فقط برای مهمونی مصرف دارم که مهمون بیاد میرم به تعدادمیخرم.

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹
2706