2726
عنوان

کییا یه دونه بچه دارن ودیگم نمیخولن

| مشاهده متن کامل بحث + 1853 بازدید | 115 پست
اره . اوندفعه به مادرشوهرم گفتم بردار اینو برا من بزرگ کن ببینم میتونی؟ هی میگی دومی دومی بیار؟ گفت ...

منم مادر شوهرم خیلی تو گوش شوهرم میخوند که بچه دار شین جلو گیری کنید نازایی میاره طوری که شوهرم اصرااااار کرد و منو ۱۷ سالگی باردار کرد ،بعد از چند سال ناخاسته باز باردار شدم و خودم سقطش کردم ،بعد از اون هر بار که مادر شوهرم خاس بگه بچه دار شو یا چرا سقط کردی طوری جواب میدادم که کلا پشیمون میشد از حرفش الان من ۲۷ سالمه و یه بچه ۹ ساله دارم که جونمه ولی دومی عمرا نمیخام چون جدیدا سر کار هم میرم ،مادر شوهرم واسم بچه داری نکرد حتی یه لحظه و یه لیوان آبم نداد دستم با اینکه پیشش بودم ،همین باعث شد بیزار شم از حرف زدنش راجبه بچه

من خودم تو خانواده پرجمعیت بودم  رک بگم برادر خواهر خیلی بدرد هم نمیخورن  انقدر ک رفیقم ...

افرین.

منم خاستم بگم،بیشترازاینکه به درد هم بخوریم فقط داریم غصه ی همو میخوریم،درد و مشکلات و نگرانیامون بیشتره.

من با بچمـ وقت میگذرونم،مهد میبرمش ،شرایطو طوری فراهم میکنم با همسن و سالاش تعامل داشته باشه و منزوی بار نیاد برای ما اینجوری بهتره تا بچه دوم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم مادر شوهرم خیلی تو گوش شوهرم میخوند که بچه دار شین جلو گیری کنید نازایی میاره طوری که شوهرم اصرا ...

اره منم بیزارم ‌. انگار قدیمه هی بزام بندازم بیردن فگر اینده بچمم نباشم  فکر خودم نباشم بشینم گوشه خونه بچه بزرگ کنم .  

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

من چهارتابرادردارم خودم تک دخترم داداشام یه مغازه شیریکی بزرگ زدن شیرآلات وپکیج بعدهمشون خونه هم جمع میشن پیتزامیخورن به من که شوهرم بیشترشبکاره چویه بچم بیشترندارم نمیکن بعدجالبتربچه هاشون میان دل بچمومیسوزونن وقتیکه میگم میگن از حساب وکارت مغازه پیتزاخریدیم یعنی توشریک مغازه مانیستی واقعادلم میسوزه

2728
افرین. منم خاستم بگم،بیشترازاینکه به درد هم بخوریم فقط داریم غصه ی همو میخوریم،درد و مشکلات و نگران ...

اره ی دوست خوب داشته باشه کافیه 

ما در عالم ذر ، دنیای قبل از امدنمون ب این دنیا قدرت انتخاب داشتیم .خودمون قیافمونو انتخاب کردیم ، خودمون زندگیمونو همسرمونو فرزاندانمونو انتخاب کردیم خودمون سختی و چالشهای مختلفمون رو انتخاب کردیم .اونجا نمیدونستیم چقدر سخته اما الان نفسمون رو بریده .این امتحانا رو میگذرونیم ک طراحش خودمون بودیم این سختی هارو تموم میکنیم تا شاگرد ممتاز خداوند باشیم پس بهانه نگیرید غر نزنید تا راه ب پایان برسه و زیباتر هم اینه ک قضاوت و صحیح کردن این امتحان هم ب دوش خودمونه و این است خداوند عادل🌺 اما اون کسایی ک خودکشی میکنن اونها تو این بازی گیم اور میشن و جایگاه بدی براشون پیش خدا پس از فرصتاتون نهایت استفاده بکنین

انقدرازاول زندگی همسرم کارکردومنم تنهایی کشیدم تا صاحب زندگی شدم چون پدرش فوت شدبدون بیمه پدرش دراومد کمک پرستاره انقدرمریض جابجا کرد مادرشوهرش چهارتا بچه داره درییییغ از کمترین کمک 

خندم گرفت گلم این مرداچشوووونه جوجه کشی میخان ولی من خیلی دلم میخواست روحهازم یخچال سایدداشته باشم م ...

اره بابا حالاشوههرم خیلی حساسه میگهباید واسشون پشتوانه دست وپاکنم درعین حالم میگه دوتاکمه ۴تااا

امضاندارم انگشت میزنم☝️