2726
بهم طبقه چهار بدون آسانسور یا زیر همکف میگن نمیدونم ارزش داره چهارم یا زیر همکف

طبقه چهارم واقعا رفت وامد سخته کمرت پات داغون میشه یه کم دورتر بخر ولی یه واحد خوب بخر 

یه چیزهای هست توی دنیا که نمیشه ارزو کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آهنگ هم گیرم میاد طبقه های پایینتر ولی متأسفانه اصلا بلد نیستم اون سمت رو

منم اون سمت زیاد نرفتم ولی بعضی قسمت های تهران واقعا محیطش خیلی جالب نیست بری از نزدیک ببینی بهتره

یه چیزهای هست توی دنیا که نمیشه ارزو کرد
2728
من که تهران به همه جا ترجیح میدم 

واقعن م امکاناتش از همه جا بیشتره پایتخته دیگه 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
بنده خدا پرند هم نمیتونی بخری 😂

چرا نشه؟! ما پرند خونه داریم زیر ی تومنه

خدایا مواظب بچه هام باش       کار تایپ و گلدوزی انجام میدم.کار با خمیر گل چینی هم انجام میدم. مگنت و سرکلیدی و سر مدادی و پیکسل و ... درست میکنم. پیج اینستاگرام: saraye_miniatory. غرفه باسلام: سرای مینیاتوری. 
منم قصذ دارم پرند بگبرم ولی پولم کمه 😔

چقد پول دارین؟ پرند مث تهران نیس ک خیلی گرون باشه

خدایا مواظب بچه هام باش       کار تایپ و گلدوزی انجام میدم.کار با خمیر گل چینی هم انجام میدم. مگنت و سرکلیدی و سر مدادی و پیکسل و ... درست میکنم. پیج اینستاگرام: saraye_miniatory. غرفه باسلام: سرای مینیاتوری. 
از یک و پونصد شروعشه

ارزونترم پیدا میشه. فازهای اولش گرونه

پرند زیر 700دیگه نیست 

الان تو دیوار زدم تا ۲۵۰ میلیون هم بود 

الان تو دیوار زدم تا ۲۵۰ میلیون هم بود 

نه بابا الکیه 

به بنگاه ها اعتماد نکن یه خونه ذو به ده نفر میفروشن حتما از آشنایی چیزی بگبر 

من خودم رفتم اونجا زیر 700 نبود 

تمام غصه های دنیا رو میشه با یه جمله تحمل کرد                «خدایا میدانم که می بینی »
نه بابا الکیه  به بنگاه ها اعتماد نکن یه خونه ذو به ده نفر میفروشن حتما از آشنایی چیزی بگبر&nb ...

نه عزیزم من خودم اونجا خونه دارم. ب یکیشون پیام دادم فهمیدم امتیاز مسکن ملی انقده. 

نه عزیزم من خودم اونجا خونه دارم. ب یکیشون پیام دادم فهمیدم امتیاز مسکن ملی انقده. 

اهان مسکن ملی آره 

ولی فک کنم چند سال دیگه تحویل بدن 

تمام غصه های دنیا رو میشه با یه جمله تحمل کرد                «خدایا میدانم که می بینی »

بعد من مجردم فک نکنم بهم بدن وگرنه ثبت نام میکردم 

2706