2703
2553

نه بهم اجازه سرکاررفتن میدن نه هزارتومن خرجی نه جایی میتونم برم وبیام حتی یه جای خواب ندارم اسایش ندارم مادرم ازدشمنم بدتر تصمیم گرفتم بتونم یه شهر دیگه کارپیداکنم و برای همیشه برم طوری که هیچکس نفهمه کجارفتم بنظرتون کارم درست؟

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن

نمیدونم درسته یانه.....امابرای اینکه بری به پول نیازداری

من آلفاهستم👊                                                  می‌گویند تنهایی پوست آدم راکلفت میکند                           میگویندعشق آدم رادل نازک میکندمیگوینددردآدم راپیرمیکند    ومن امروزکرگدن دل نازکی هستم که پیرشدم                     زندگی دررویابهتراززندگی درواقعیته....درواقعیت هیچ کس شبیه حرفهاش نیست                                                       ۹۹درصدمهربوووونم اااااماامان ازاون۱درصد                           دخترپااااااپیزم🍁🍂یه آبان ماهیه مغروراااامامهربون            رفتارم باهات به خودت بستگی داره اگه باهام مهربون باشی باهات مهربونم اگه باهام بجنگی باهات میجنگم👊                بیست سالم که بود دوست داشتم بایکی روجدول کنارخیابون راه برم.....اماکسی نبود.....الان سی سالمه دیگه نمیخواااام.....میدونی هرچیزی به وقتش قشنگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کجا بری وقتی دستت خالیه ؟؟

چیکارکنم عزیزم مجبورم باید ازیه جایی شروع کنم و بتونم وگرنه فقط اینجاداره عمرم تلف میش

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن
2720
آخه همینطور ول کنی کجا بری؟؟

چیکارکنم اینجا فقط دارم زجر میکشم میدونم بااینجا موندنم اینده ای ندارم 

2714

چند سالته عزيزم؟ دانشگاه رفتي؟ اوضاع مالي خانواده تون چطوره؟

بزودي زود خيلي زود من به آرزوم ميرسم و ميام رمز و رازشو براتون فاش ميكنم و با خوشحالي تو امضام اعلامش ميكنم،خدايا ممنونم ازت ✌️