2733
2734
عنوان

یعنی چی ماه تولدش چیه😂😂😂😂

305 بازدید | 33 پست

اخه چقد بی ربطه هرکی فلان ماه باشه مغروره فلان ماه باشه فلانه‌زشته بخدا تا میگی من عطسه زدم میگن ماه تولدت چیه اخه چ ربطی داره شخصیت ادما به ماه تولدشون این همه ادم تو دنیا مثلا مردادین همه یکین؟😂😂😂

بدنراز این قضیه حس‌ششما‌توروخدا جدی میگین باوردارین😂😂😂😂انگاری دعا نویسن بعد اون طرفم هم چین میره تو حس میگی انگاری نظر کرده خداست جم کنید توروخدا😟😟😟

همینو بگو ناموسااااااااااا

عجب صبری طبیعت ساخته واسع ما،من ایوب زمانم•••ی شب، شب شب تیره انگا روح اَ تنت میره دل از ننه بابا از رفیق حتی اَ وطنت سیره:)سعی کن نباشد چیزکی تا مردم نگویند چیزها••• 🫠🚬هی اشکا میخواد بریزه من پلک میزنمُ میخندم:)...🌱گرگ رو از هر طرف بخونی گرگع،همین صداقتشع ک جذابش میکنع 🫠حاجی ی جوری حرف دیگران براتون مهمه ک انگار انگشت وسط ندارین..😐@سحر_هسدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ماه تولد خیلی مهم هست  

بیایید یه کار کوچک برای فرج مولا بکنیم بعد از هر نماز ۱۰ باراَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بخوانیم..صلوات خاصه حضرت زهرا،،،اللّهمّ صلّ علی فاطمهٔ و أبیها و بعلها و بنیها [و السّرّ المستودع فیها] بعدد ما أحاط به علمک.بارپروردگارا؛ درود فرست بر فاطمه و پدر بزرگوارش و همسر گرامی‌اش و فرزندان عزیزش (و آن رازی که در وجود او به ودیعه نهادی)، به تعداد آنچه دانش تو بر آن احاطه دارد..................هرگز به مقصد نمیرسید،مگر آنکه همه‌ی راه را با همه احتمالاتش یکبار<حس>کرده باشید:)
2738
2706