2737
2734
عنوان

قد روی اعتماد ب نفس تاثیر داره؟اعتماد ب نفسمو از دست دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 2091 بازدید | 121 پست
به من داده البته تعریف از خود نباشه 😂

شاید ظاهری خدا بهتون داده باشه مبارکتون باشه

ولی همه چیز ظاهر نیست

مثلا سلامتی، آرامش، بخت خوب،خوشبختی، محبوبیت و خیلی چیزهای دیگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرت مبارکت باشه اگه امضات به من ربطی نداره پس ربطِ عضویت مردا به تو چیه اخه! همش ادایی فقط

اگ زیاد بیای نینی سایت میبینی ک چقد تاپیکا بخاطر اینا تعطیل شده. ی سوال خصوصی نمیشه پرسید چون مطمئناً میان ی چیزی میگن آدم خجالت میکشه.والا هر چیزی جای خودشو داره 

بیایم انسان باشیم، مهربان باشیم، محبت کنیم، فارغ از ملیت و قومیت همه برادر باشیم، هممون یکی هستیم همدیگه رو دوست داشته باشیم🌺🦋 چقد اینجوری دنیا قشنگ تر میشه🌱
دوست من شما میفرمایید قد اصلا مهم نیست ؟ جز حقیقت هیچ نگیم لطفا

چیزای ک مهمه چیزاییه ک دست خود آدمه مثل شعور شخصیت ادب.خدا ب همه مردم دنیا سلامتی و دل خوش و عاقبت بخیری بده. انشاءالله 🌺

بیایم انسان باشیم، مهربان باشیم، محبت کنیم، فارغ از ملیت و قومیت همه برادر باشیم، هممون یکی هستیم همدیگه رو دوست داشته باشیم🌺🦋 چقد اینجوری دنیا قشنگ تر میشه🌱
2728

منم قدم کوتاهه ولیهمینجوری ک هستم دوس دارم ب نظرم زن باید ریز باشه تازه سن ادم هم کمترنشون میده من خودم ۲۳سالمه ولی هرجامیرم بهم میگن ۱۷ سالته یه بار با شوهرم بیرون بودم یکی از همکارایی شوهرم دیدش برگشت بهش گفت دخترته خداواست نگه داره

2738

من دوست داشتم ۱۶۵ یا ۱۷۰ بودم

برا هیچی مثل قدم ناراحت نیستم کلا اعتماد بنفسمو میگیره چون دخترای فامیل بالای ۱۶۰هستن

به زودی به قد ۱۶۵ میرسم❤️

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
منم عاشق امضاتم✌️💚

شما لطف داری💙

2706