2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من ی جلسه رفتم خیلی آدم خوبی بود واقعا کمکم کرد و تو شرایط سختی که بودم کارم رو راه انداخت با راهکارش همیشه به یادشم خیر ببینه

پدر یادم نمیره مهربونیت  ❤ پدر یادم‌ نمیره هم‌زبونیت❤ 
من ی جلسه رفتم خیلی آدم خوبی بود واقعا کمکم کرد و تو شرایط سختی که بودم کارم رو راه انداخت با راهکار ...

چقدر عالی ولی من بیشتر منظورم برای کسی که یه مدت طولانی تر و به طور مرتب رفته باشه و اینکه ایا راضی بوده یا نه

چقدر عالی ولی من بیشتر منظورم برای کسی که یه مدت طولانی تر و به طور مرتب رفته باشه و اینکه ایا راضی ...

خب قطعا اگه ادامه بدی خیییلی بهتر میشی ،منم دارم میگم فقط با جلسه اول ۵۰درصد مشکلم رو اوکی کرد .......

پدر یادم نمیره مهربونیت  ❤ پدر یادم‌ نمیره هم‌زبونیت❤ 

اگر یک روانشناس خوب پیدا کنین حتما میتونه کمکتون کنه و توی همه مراحل زندگیتون کنارتون باشه.فقط بگردین خوبشو پیدا کنین درسته تعرفه بالاست واقعا گرون در میاد خودمم واقعا انتقاد دارم به این مورد اما پشیمون نمیشی یکبار برای همیشه ذهنتو آروم و سبک میکنی با کمک روانشناس خوب

روانشناس هستم.کمک خواستی درخواست دوستی بده ❤️

من مرکز مشاوره بهارا رو پیشنهاد می کنم. مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی دارند. توی همه ی زمینه ها، خانواده، کودک، نوجوان، کنکور و... خدمات مشاوره می دهند. واقعا مشاوران باتجربه و خوبی دارند. شماره تلفن : ۰۹۱۵۵۴۹۹۰۹۹