2733
2734
عنوان

لاغری تا عید ۱۴۰۲ 💪🏼 ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 369828 بازدید | 49824 پست
همش از اراده و قوی بودن خودته عزیزدلم وگرنه خیلیا بودن کم آوردن و پیداشون نشد اگه بدونی زیر گروهها ...

شما خيلي بهم روحيه ميدي عزيزم 

خيلي حيفه 

من واقعا از چاقي خسته ام 

اصلا آدم تنبل ميشه 

زانو درد هم نگم بهت 

از طرفي پرخوري هم اصلا پسنديده نيست

گروه نارنجي , وزن اوليه الان ١٥ آذر ٩٨👈هدف اول ٩٣✅👈هدف دوم ٨٧👈هدف سوم٨٣👈عيد١٤٠٢ بشم ٨٠🥺
خیلی عالی بود مژگان جون ممنون 😍👌🏼 تبریک میگم رفتی گروه بنفش 👏🏼♥️

بامداد جان بلطف شما امروز یکماه از ورودم به پیجتون گذشت و من از ۱۰۲ کیلو رسیدم به ۹۵٫۵ 

۶٫۵ کاهش 

عاطفه عزیز و نگار قشنگم و سایه جان عزیزم خیلی مشوق و راهنمایی و کمک م کردند و بهم انگیزه دادند 

همینجا دست تک تکشون رو می‌بوسم 

این تازه شروع ماجراست 

@بامدادخمار    

@مجازی_تر_از_مجازی    

@negi6774    

@sayeh_sayeh    

مژگان:شروع از  ۱۴۰۱٫۱۱٫۱۲وزن شروع۱۰۲ کیلو  وزن فعلی ۸۹٫۹کیلو  قد ۱۷۴ وزن هدف ۷۵ کیلوعضو گروه نارنجی🧡  خیلی خوشحالم تا الان ۱۲ کیلو وزنم رو کم کردم و بسیار سرحال و پرانرژی شدم و میخوام پرواز کنم از بس احساس سبکی میکنم  خدا رو همیشه شکر میکنم و دنبال آرامشم ☺️ سرطان سینه رو مثل سرماخوردگی شکست دادم 💪و کلا بعد اون دیدم به زندگی عوض شد  😉بیشتر با انرژی مثبتا و انسانهای شاد میگردم و اهل بگو و بخند و رقص آذری ام 💃سرگروه👈 @sayehe_mah

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الناز گل کاشتی کههههههههه به به هزارماشالله بهت عالی بودی عزیزم نوووووووش جونت❤❤❤❤❤❤❤❤

فدات بشم که تو خودت یه تنه همه موانع روحی منو پودررررر و خاکسترررررر میکنی❤️❤️❤️❤️❤️

وزن اولیه93🖤😏     وزن شروع دوباره 86/250😢                                       وزن هدف۸۱😍             ب تاریخ02/08/20✌️         
سلامممم عزیزدلمممم عالییییی مبارکهههههه😍😍😍 منم هستم خسته و کوفته از خونه تکونی.صبح بانک بهم زنگ ...

عه نگاااار   من منتظر اعلام وزنت بودم ☹️😟🤨

مژگان:شروع از  ۱۴۰۱٫۱۱٫۱۲وزن شروع۱۰۲ کیلو  وزن فعلی ۸۹٫۹کیلو  قد ۱۷۴ وزن هدف ۷۵ کیلوعضو گروه نارنجی🧡  خیلی خوشحالم تا الان ۱۲ کیلو وزنم رو کم کردم و بسیار سرحال و پرانرژی شدم و میخوام پرواز کنم از بس احساس سبکی میکنم  خدا رو همیشه شکر میکنم و دنبال آرامشم ☺️ سرطان سینه رو مثل سرماخوردگی شکست دادم 💪و کلا بعد اون دیدم به زندگی عوض شد  😉بیشتر با انرژی مثبتا و انسانهای شاد میگردم و اهل بگو و بخند و رقص آذری ام 💃سرگروه👈 @sayehe_mah
2728
ووی چه گوگولیه مبارکت باشه نفس💋💋💋

قربونت الهی همه دلشون خوش باشه 

عاطفه کاش پیشم بودی با هم می‌رفتیم پیاده روی و دست فروشا رو می‌دیدم خیلی حال میده 💋

2738
سلامممم عزیزدلمممم عالییییی مبارکهههههه😍😍😍 منم هستم خسته و کوفته از خونه تکونی.صبح بانک بهم زنگ ...

فدات عزیزززززکم

نخسته خدا قوت عشق من

بخدا منم همه خونم ریخته بهم جای خوابم گیرمون نمیاد

تا کی تمیزش کنم خدا عالمه......

بچها میگم بجز پرده شویی بیرون،راهی برا شستن یه پرده چروووووووووووک سراغ ندارین؟و البته اتو کردنش

بیرون خیلی گرون میگن🥴

وزن اولیه93🖤😏     وزن شروع دوباره 86/250😢                                       وزن هدف۸۱😍             ب تاریخ02/08/20✌️         
شما خيلي بهم روحيه ميدي عزيزم  خيلي حيفه  من واقعا از چاقي خسته ام  اصلا آدم تن ...

آره بابا به قانونی وجود داره به نام قانون سه هفت طلایی♥

از خودت بپرس:

اگه الان این خوراکی رو بخورم
۷ دقیقه بعد چه حس و حالی دارم؟
۷ساعت بعد چطور؟
۷ روز بعد چطور؟

حالا ببین بازم حاضری این خوراکی رو بخوری؟!؟!؟! 

🌸🌸🌸🌸🌸فکرشو بکن! روزی که به خودت بگی تونستم💪 اون روز  : بهترین روز دنیاست🌸 🌸🌸🌸🌸
بامداد جان بلطف شما امروز یکماه از ورودم به پیجتون گذشت و من از ۱۰۲ کیلو رسیدم به ۹۵٫۵  ۶٫۵ کا ...

سلام عزیزم تبریک میگم خیلییی عالی کم شدی وزنت هم دورقمی شده و این عالیه ادامه بده تو میتونی ♥️😍

منم از همه بچه هایی که کمک میکنن تشکر میکنم ♥️♥️♥️♥️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها میخوام رژیم پروتیین رو بزارم و چند ساعت تاپیکو قفل کنم 📣

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
بامداد جان بلطف شما امروز یکماه از ورودم به پیجتون گذشت و من از ۱۰۲ کیلو رسیدم به ۹۵٫۵  ۶٫۵ کا ...

بسیاااااار عالی

انرژی مثبت من💋♥

🌸🌸🌸🌸🌸فکرشو بکن! روزی که به خودت بگی تونستم💪 اون روز  : بهترین روز دنیاست🌸 🌸🌸🌸🌸
راستی اونهابی که عاشق هله هوله و تنقلات و این چیزان😉😉راه حل بهتون بدم👇👇👇بچه من عاشق چیپس میوه ا ...

بابا تو دیگه کی هستی 

بابا تو دیگه کی هستی 

🤪😅🤣🤣🤣🤣🤣

آفرین خوشمان آمد 

خوش بحال پسرت چنین مامان بافکری داره

سلام خوشگلای من خوبید 😘♥️♥️😘😘

بچه ها توجه کنید لطفا 📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣

این پست رو مینویسم و چند ساعت قفل میکنم همه ببینند لطفا اگه اومدید و دیدید تاپیک قفله نگران نشید این پست رو بخونید چند ساعت دیگه باز میکنم 

🟥 قراره از فردا رژیم پروتیین رو شروع کنیم 

🟥توجه کنید این رژیم اصلا اجباری نیست و کاملا اختیاریه 

🟥 با این رژیم روزی نیم تا یک کیلو کاهش دارید 

🟥 بهتره  کسایی که اضافه وزنشون پایین تره رژیمو بگیرن 

🟥 اگه میخوایید این رژیمو بگیرید حتما حتما باااید طبق دستور رژیم باشید هیچ چیزی کم یا اضافه نمیشه 

🟥 مدت رژیم ده روزه ولی میتونید کم تر هم بگیرید 

🟥 بچه ها تاکیید میکنم اصلا اجباری نیست 

🟥 چون بر پایه پروتیین هست عوارضش از بقیه رژیم های سریع کمتره ولی بازم رژیم سریعه و فقط برای وقتایی که عجله داریم چند کیلو کاهش داشته باشیم خوبه 

🔻🔻🔻🔻🔻رژیم پروتیین 🔻🔻🔻🔻🔻

♦️صبحانه : دو عدد تخم مرغ آبپز + یک عدد سیب + قهوه ( بدون قند و شکر و... )  *نکته تخم مرغ آب پز باید هم سفیده و هم زرده خورده بشه 

♦️ناهار : سینه مرغ یا گوشت بدون چربی یا ماهی به صورت آبپز یا کبابی + سالاد فصل بدون سس و... + یک فنجان آب کرفس * نکته  گوشت و‌مرغ و ماهی مقدار مشخصی نداره هر چقدر که سیر شدید بخورید ولی زیاده روی هم نکنید * بجای آب کرفس نمیشه خود کرفس رو خورد

♦️میانوعده : نصف موز 

♦️شام : سینه مرغ یا گوشت بدون چربی یا ماهی به صورت آبپز یا کبابی + سالاد فصل بدون سس و...+ نصف لیموی تازه 

🔻نکته خیلی مهم کاملا باید طبق رژیم باشید نه چیزی کم و‌نه اضافه میشه🔺 

@مجازی_تر_از_مجازی‍ عزیزم بعد از باز شدن تاپیک به سرگروه ها اعلام کن به بچه های گروه بگن لطفا 🙏🏻♥️

2706