2726
عنوان

لاغری تا عید ۱۴۰۲ 💪🏼 ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 369507 بازدید | 49824 پست
هنوز هیچی نخوردم یعنی وقت نکردم بخدا😢اصلا هم گرسنه نیستم ولی حتما سینه گریل میکنم میخورم

😊😊🧡🧡🧡🧡🧡

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله گلم😊😊😊نه عزیزم رنگ نمیگیره اگه بومی باشه دیگه معرکه میشه ولی نبود دیگه چاره ای نیست زرده ماشی ...

دستت درد نكنه امتحان ميكنم 🙏🏻

گروه نارنجي , وزن اوليه الان ١٥ آذر ٩٨👈هدف اول ٩٣✅👈هدف دوم ٨٧👈هدف سوم٨٣👈عيد١٤٠٢ بشم ٨٠🥺
2728
مرسی گلی خوبم فدات شاممو ۷ خوردم دیگه تا فردا هیچی نخورم ببینم وزنم چجوریه انشاالله که کاهش داشته با ...

در کل گفتم عشقم اخه یه سری از بچه ها چند روزه خبری ازشون نیست یکی از دوستامونم که امروز تگ کردم گفت فعلا بیخیال رژیم شده😮‍💨😮‍💨😮‍💨😊😊😊انشاا.. که فردا شاهد کاهش وزنت باشم 😘😘😘

سلام عزیزم خوبین .منم میخواستم عضو شم

سلام عزیزم خوش اومدی😊😊😊امضام رو باز کن و تاپیک جامع توضیحات رو کامل بخون و بر اساس وزنت گروهت رو انتخاب کن بعد تگم کن تا راهنماییت کنم عزیزم😘😘

بهت میدم کاکتوس نکن تو بدنم🤣بریم خصوصی

خوشبخت بشی گل خوشکلم💋💋💋

هزارماشالله بهتون🧿🧿🧿

🌸🌸🌸🌸🌸فکرشو بکن! روزی که به خودت بگی تونستم💪 اون روز  : بهترین روز دنیاست🌸 🌸🌸🌸🌸

سلاممممم بر فست گیرندگان برگزیده😍😅

گزارش عشگولاتی

صبحانه:________

ناهار:6 پلو + 100 گرم سینه مرغ + کلم سفید

میان وعده: 2خرما + یه کوچولو گردو

شام:1برش کوکو + کلم سفید + گوجه

کالری 499

ورزش:10000 قدم

@مامی_خوشگل    

@sevimli    

@sayehe_mah    

@zeynabth    

@سبحااااان    

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
اخه خواستم جبران کنم و یکشنبه هفته بعد یکم بیشتر کم کرده باشم😬 اهااا من فکر کردم کربوهیدراتمو  ...

نه راحت باشششش اپی که استفاده میکنی مانکن یا کرفس؟

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓

@sayehe_mah    

خب منم بلاخره موفق شدم غذا بخورم😁

صدگرم سینه مرغ

صد گرم پلو

نصف نارنج

صدوبیست گرم کاهو

یه لیوان دوغ

پنجاه گرم سیب زرد

مجموع کالری۴۵۱

ورزش نداشتم ولی از ساعت یازده صبح مدام سرپا بودم

خیلی از خودم راضی بودم امروز و این فست حسابی بهم چسبید 

🧡🧡🧡🧡🧡🧡

وزن شروع:.79.۷۰۰.  ۱۴۰۱/۱۱/۳ قد۱۷۰    وزن هدف ۶۶💪🔐       ۷۸🔓🧡 ۷۶🔐 ۷۴🔐 ۷۲🔐 ۷۰🔐 ۶۸🔐 ۶۶🔐
2706