2726
عنوان

لاغری تا عید ۱۴۰۲ 💪🏼 ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 369653 بازدید | 49824 پست
سلام عزیزم مرسی تو چطوری؟انشاا... که کاهش وزن رو داشته باشی ،دلیلت موجه عزیزم اما ببین با همین گزارش ...

مرسی گلی خوبم فدات شاممو ۷ خوردم دیگه تا فردا هیچی نخورم ببینم وزنم چجوریه انشاالله که کاهش داشته باشم😢😢

من هرروز گزارشمو میدم که عزیزم فقط دیروز بود🙁

سلام عزیزم امیدوارم حالت خوب باشه  یکم سرم شلوغ شده اصلا دیگه حوصله کالری وارد کردنم نداشتم چو ...

سلام گلم.انشاا... که خیر باشه🥺ولی دلم سوخت که ولش کردی😕😕😕😕باشه عزیزم🧡🧡

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دلبرای خودم

عروس نازمون @sefid_barfim    

روزای فست ترجیح میدم روزه بگیرم راحتتره برام 

افطار نون سنگک و پنیر و نعنا و خرما با آب جوش ۳۱۷ کالری

شام هم پنیرک با سنگک ۱۷۷ کالری 

کالری دریافتی ۴۹۴

بقیشم پر میکنم😅😅

@negi6774    

@مریم_دختر_باهوش    

@ashoojooni    

@mobiiina_19    

گروه سبز🟢❇️✅،قد:۱۵۵ وزن اولیه(۱۰ آبان»۶۶,۱۵)🧡🧡 (۲۰ آذر»۶۳.۵)(۲۷ آذر»۶۲.۸)(۳دی»۶۲.۷)💙💙(۱۱ دی» ۶۱.۵)(۱۸ دی»۶۱.۱)(۲۵ دی »»۶۰ )(۲ بهمن59.75)(۱۶ بهمن ۵۹.۲۵)(۲۳ بهمن 58)(14 اسفند ۵۷.۱۰)(۲۸اسفند۵۵.۷۰)💚💚»»وزن هدف:۵۲😍😍😍🍃🥳🥳
@sayehe_mah     سلام عزیزم😘 کالری مصرفی=700 ورزش=12000هزار قدم پیادروی،ده دقیقه حلقه، ...

سلام عشقم😍😍👏👏👏عالی بودی عزیزه دلم😘😘انشاا... فست های دیگه رو تونستی همون پونصد ببند😊🧡🧡🧡🧡

2728
سلام دلبرای خودم عروس نازمون @sefid_barfim     روزای فست ترجیح میدم روزه بگیرم راحتتره ...

@خانم_معلم_جوان    

@فروغ_فروغ    

@malake64    

گروه سبز🟢❇️✅،قد:۱۵۵ وزن اولیه(۱۰ آبان»۶۶,۱۵)🧡🧡 (۲۰ آذر»۶۳.۵)(۲۷ آذر»۶۲.۸)(۳دی»۶۲.۷)💙💙(۱۱ دی» ۶۱.۵)(۱۸ دی»۶۱.۱)(۲۵ دی »»۶۰ )(۲ بهمن59.75)(۱۶ بهمن ۵۹.۲۵)(۲۳ بهمن 58)(14 اسفند ۵۷.۱۰)(۲۸اسفند۵۵.۷۰)💚💚»»وزن هدف:۵۲😍😍😍🍃🥳🥳
@sayehe_mah     سلام سایه جونم گزارش امروزخدمتت کالری مجاز پر شدفعالیت نیم ساعت کاردیو نی ...

سلام عزیزه دلم👏👏👏😊😊عالی بودی عشقم ولی حتما اب مصرفیت رو بالا ببر😘😘😘👏👏👏👏

گزارش امروز فست ۵۰۰ تایی 🧡 نان تافتون و پنیر و چای صبحانه🧡 نهار اسفناج پخته بدون روغن و نمک🧡 ش ...

ای جونم افرین😊😊لذت بردم عشقم عالی بودی 😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕

راست ميگي؟ تخم مرغ رسمي خوبه ؟ بعد موهام رنگ حنا نميگيره ؟ يا حنا بي رنگ داريم بگيرم؟

بله گلم😊😊😊نه عزیزم رنگ نمیگیره اگه بومی باشه دیگه معرکه میشه ولی نبود دیگه چاره ای نیست زرده ماشینی استفاده کن

عالی بودی عزیزم نوش جانت روزتم قبول التماس دعا❤️❤️♥️♥️♥️💋💋💋🤩🤩🤩😍😍

مرسی نگار قشنگم😍😍😍😍

فست امروزم ص يه ق غ كنجد يك ق غ شيره  ١٠٣ كالري ن ٠  ش ١٣٠ گ سينه مرغ پخته و نان بربري ...

😍😍😍ای جونم تولدش مبارک باشه😘😘نه دیگه حلالت باشه اون کیک حق نبوده کیک تولد پسرت رو نخوری😊😊😊

@sayehe_mah    

عالیه عشقه من😊😊انشاا.. که فردا ذوقت رو روی ترازو ببینم فقط من کم طاقتما زود اطلاع بده😘😘😘😘🧡🧡🧡

😍😍😍ای جونم تولدش مبارک باشه😘😘نه دیگه حلالت باشه اون کیک حق نبوده کیک تولد پسرت رو نخوری😊😊😊

قربونت برم ممنونم

😘

گروه نارنجي , وزن اوليه الان ١٥ آذر ٩٨👈هدف اول ٩٣✅👈هدف دوم ٨٧👈هدف سوم٨٣👈عيد١٤٠٢ بشم ٨٠🥺
سلام گزارش فست  ص: عسل وچای  میان وعده :مویز و هویج  ناهار:تخم مرغ آبپز+نان جو ‌+س ...

سلام عزیزم خسته نباشی😊حالا چرا فست رو روی همون ۵۰۰نبستی؟

2706