2726
عنوان

لاغری تا عید ۱۴۰۲ 💪🏼 ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 369687 بازدید | 49824 پست
سلام عزیزم  خوشبخت بشی  بهترین هارو برات آرزو میکنم  منم عکس میخوام هم خودت هم دوم ...

باشه عزیزم هر وقت بودی میزارممممممم 

فداتشمممم😍😍😍😍😍😍

😁باز میریمممم ب سوی هدف خوشگللل😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام گزارش فست 

ص: عسل وچای 

میان وعده :مویز و هویج 

ناهار:تخم مرغ آبپز+نان جو ‌+سالاد

میان وعده :مویز کنجد خرما 

شام :خوراک لوبیا 

ورزش :9000قدم 

مصرفی :650

@sayehe_mah    

@negi6774    

@دنامdenam    

@ashoojooni    

@totfarangijan    

اخه باید روزتو با یچیزی شروع کنی تا بدن بی افته رو دور کار کردن و چربی سوزی  حداقل ۱۰۰تا۱۵۰کالر ...

باورتون میشه هنوز وقت نکردم چیزی بخورم😢

وزن شروع:.79.۷۰۰.  ۱۴۰۱/۱۱/۳ قد۱۷۰    وزن هدف ۶۶💪🔐       ۷۸🔓🧡 ۷۶🔐 ۷۴🔐 ۷۲🔐 ۷۰🔐 ۶۸🔐 ۶۶🔐
سلام گزارش فست  ص: عسل وچای  میان وعده :مویز و هویج  ناهار:تخم مرغ آبپز+نان جو ‌+س ...

عالی گلم 😍😍😍😍

گروه سبز🟢❇️✅،قد:۱۵۵ وزن اولیه(۱۰ آبان»۶۶,۱۵)🧡🧡 (۲۰ آذر»۶۳.۵)(۲۷ آذر»۶۲.۸)(۳دی»۶۲.۷)💙💙(۱۱ دی» ۶۱.۵)(۱۸ دی»۶۱.۱)(۲۵ دی »»۶۰ )(۲ بهمن59.75)(۱۶ بهمن ۵۹.۲۵)(۲۳ بهمن 58)(14 اسفند ۵۷.۱۰)(۲۸اسفند۵۵.۷۰)💚💚»»وزن هدف:۵۲😍😍😍🍃🥳🥳
🤔🤔فقط مراقب باش اشتهای کاذب پیدا نکنیا 😊😊سالادم بزن دستش تا زودتر بتونی جمعش کنی😉😉😍😍🥰🥰🥰🧡 ...

هنوز هیچی نخوردم یعنی وقت نکردم بخدا😢اصلا هم گرسنه نیستم

ولی حتما سینه گریل میکنم میخورم

وزن شروع:.79.۷۰۰.  ۱۴۰۱/۱۱/۳ قد۱۷۰    وزن هدف ۶۶💪🔐       ۷۸🔓🧡 ۷۶🔐 ۷۴🔐 ۷۲🔐 ۷۰🔐 ۶۸🔐 ۶۶🔐
عشقم من تو هفته اولم همه قانونهای رژیم رو رعایت کردم که۴ کیلو کم کردم و هر هفته با اختلاف کم حدودا ی ...

موفق باشی گلم🌹🌹🌹

@sayehe_mah      سلام عزیزم خوبی خوشی؟ معذرت گلم من کل دیروزو مهمون بودم نت هم ندا ...

سلام عزیزم مرسی تو چطوری؟انشاا... که کاهش وزن رو داشته باشی ،دلیلت موجه عزیزم اما ببین با همین گزارش ندادنا انگیزه هم کاهش پیدا میکنه😊😊😊نگران نباش.فردا خبر وزنکشیت  رو بهم بده😉😉

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫

گروه نارنجی🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡 شروع رژیم ۱بهمن۱۴۰۱      و۷۸ کیلوام...مثل🐌🐌🐌  برم تا عید ۲ کیلو هم کم کنم راضی ام.سالم خوری میکنم چون نمیتونم ورزش کنم.اگه وزنم اهسته کم بشه بهتره.ولی هدفم تو ماه اول ۷۷ کیلو  🔒  ماه دوم ۷۶بشم 🔒   انشالله به هدفم میرسم.عجله ای ندارم.تاریخ ویرایش امضام ۱ اسفند وزن امروزم ۷۳.وقتی امضام را میخونم تعجب میکنم.۵ کیلو در یک ماه.انشالله که تا اخر اسفند ۳ کیلو کم کنم.🔒🔓۷۰ کیلو بشم.انشالله
2706