2737
2734

هر کار خوبی که برای سالم تر زندگی کردن انجام میدید رو به اشتراک بذارید ما هم استفاده کنیم مثلا منتوی مسیر  سر کار رفتن ی مسیری رو حتما روزانه پیاده روی می کنم که وزنم بالا نره 

لطفا جای خدا نباشید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خامه و شکرو خیییلی محدود کردم ب برنجم روغن نمیزنم

ما هم خیلی وقته به برنج روغن نمی‌زنیم 

شکرمدفقط برا صبحانه و چای شیرین استفاده می‌کردیم که کلن دیگه نمی خوریم 

خامه ام اصن یادم نمیاد کی خوردم شاید تابستون که مهمون دخترخالم شدیم

لطفا جای خدا نباشید. 

محصولات جودوسرپرک کینوا گندمسیاه تو لیست عدایی اضافه کردم 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
هیچی فقط زیاد آب میخورم صبح هم ناشتا آب ولرم میخورم همین 

من ی مدت ناشتا دو لیوان آب ولرم می خوردم 

چربی سوزی می‌کنه 

قشنگ لاغر کردم

لطفا جای خدا نباشید. 
2738
محصولات جودوسرپرک کینوا گندمسیاه تو لیست عدایی اضافه کردم 

گندم سیاه؟! 

من تهههه این لاکچری بازیام نون جو نان آوران و کره بادوم زمینی  برا عصرونه است 😁

لطفا جای خدا نباشید. 
من لاغرم ولی فوایدش زیاده برای همون میخورم 

چند کیلویی؟ فوایدش چیه؟ 

22 سالمه اما بر خلاف سن کمم خیلی ناراحتی و مشکلات داشتم و تو زندگیم فهمیدم اگه تو هر کاری اول خدارو در نظر بگیریم و اونو یادمون باشه حتی اگه پایان خوبیم نداشته باشه، آرامش خاطر داریم، تویی ک امضامو میخونی از خدا میخوام ب مراد دلت برسی واسه منم دعا کن💜
چند کیلویی؟ فوایدش چیه؟ 

۵۱ کیلو 

چربی سوزی ،پاکسازی بدن و پوست،سیستم ایمنی رو بالا میبره،جلوگیری از میگرن،مانع عفونت مثانه و سنگ کلیه،برای رفع یبوست خوبه،برای موها خوبه و ....

تورو جدت لایک نکن 
۵۱ کیلو  چربی سوزی ،پاکسازی بدن و پوست،سیستم ایمنی رو بالا میبره،جلوگیری از میگرن،مانع عفونت م ...

من قدم 167،وزنم 55 قبلا 64 بودم لاغر شدم الان میخوام وزنمو ب 60 برسونم ولی هر کار میکنم نمیشه با اینکه هیکلم مانکنه خوبه اما دوس دارم یکم چاق شم هر چی میخورم فایده نداره آزمایشم دادم مشکلی ندارم

22 سالمه اما بر خلاف سن کمم خیلی ناراحتی و مشکلات داشتم و تو زندگیم فهمیدم اگه تو هر کاری اول خدارو در نظر بگیریم و اونو یادمون باشه حتی اگه پایان خوبیم نداشته باشه، آرامش خاطر داریم، تویی ک امضامو میخونی از خدا میخوام ب مراد دلت برسی واسه منم دعا کن💜
منم قدم 164 وزنمم که 51 خوبه بنظرت ؟ بستنی میگن خیلی چاق میکنه

شمام مثل من حداقل باید 60 باشی البته اگه چاقی رو دوس داری، والا میخورم پدر خودمو درآوردم سیب زمینی با سس ماکارونی با نون... ب سختی چاق میشم بعد اینهمه جون کندن شوهرم میگه داری چاق میشی

2706